Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się dziełem córki. Malowidło powstało w nietypowym miejscu

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan

Niebawem w domu Barbary Kurdej-Szatan pojawi się nowy lokator. Czas oczekiwania na braciszka córka aktorki postanowiła spędzić kreatywnie. Efektami tej inwencji twórczej Basia podzieliła się na swoim Instagramie. Dzieło małej Hani zachwyca kolorami.

Basia Kurdej-Szatan pomalowana przez córkę

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, które w tym roku czekają na narodziny dziecka. Aktorka niedługo przywita na świecie synka. Ostatnie chwile przed porodem gwiazda poświęca swojej córce Hani. Jak się okazuje, 8-latka jest niezwykle kreatywną dziewczynką, a swój artystyczny talent zaprezentowała na twarzy sławnej mamy. Basia niezwłocznie pochwaliła się dziełem córki na Instagramie.

Komentarze fanów Basi Kurdej-Szatan

Zdjęcia opublikowane przez aktorkę wywołały wśród jej wielbicieli falę entuzjazmu. Fani pozytywnie komentowali zarówno dzieło małej artystki, jak i jej modelkę.

W kolorach każdemu do twarzy? ❤️?????

– skomentował Qczaj.

Bardzo ładne kochana ? ?

A ja chce powiedzieć że ładnemu we wszystkim do twarzy❤️??

Piękna tęczowa Basiunia? Śliczne selfie?❤️

- czytamy w komentarzach.

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Basia potwierdziła informację o ciąży w maju. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. Wiadomo, że tym razem będzie to synek. Małżeństwo ma już od dawna wybrane imię dla oczekiwanego maleństwa. Oboje są już szczęśliwymi rodzicami córki Hani.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Mąż Basi Kurdej-Szatan o życiu w cieniu żony: "Jestem facetem bez kompleksów"

Rafał Szatan o hejcie, który spotyka jego żonę. „Do niedawna istniała niepisana umowa społeczna, że kobieta w ciąży jest pod ochroną”

Basia Kurdej-Szatan w zaawansowanej ciąży przesyła buziaki z Kasprowego. Czy to bezpieczne?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości