Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan o pracy z mężem. "Śpiewanie z Rafałem mnie uzdrawia psychicznie"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Basia Kurdej-Szatan o pracy z mężem

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan poznali się w pracy. Do dzisiaj występują razem na scenie. Dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska, zapytała aktorkę jak wyglądają ich próby i jak razem czują się na scenie.

Basia Kurdej-Szatan o zawodowej relacji z mężem

Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem, Rafałem Szatanem, często pojawiają się razem na scenie. Widać, że uwielbiają ze sobą śpiewać, ale postanowiliśmy zapytać, jak wyglądają próby.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Nawet się nie kłócimy. Wygląda to tak: siadamy na kanapie, najpierw dzielimy sobie utwór, kto, co śpiewa, gdzie, siadamy do piana i po prostu z pianem ćwiczymy. Rafał gra i śpiewamy - wyznała Kurdej-Szatan.

I dodała:

- My się poznaliśmy w pracy. Bardzo lubimy ze sobą pracować lubimy ze sobą śpiewać. Ja dzisiaj tak na nowo poczułam, że śpiewanie z Rafałem mnie uzdrawia psychicznie i od razu robi mi się lepiej. Bardzo to lubię i cenię go jako artystę i dobrze mnie to nastraja.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan jest aktorką teatralną, filmową, serialową, a także wokalistką. Rafał Szatan również jest aktorem i wokalistą. W 2012 roku brał udział w eliminacjach do programu X Factor.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wzięli ślub w 2011 roku. Rok później na świat przyszła ich córka, Hanna. Natomiast w 2020 roku urodził się syn, Henryk.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości