Gwiazdy

Synek Basi Kurdej-Szatan ma już pół roku. Fani: "To cały tata"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Basia Kurdej-Szatan w zeszłym roku została po raz drugi mamą. Teraz opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoimi pociechami i ujawniła, że Henryk ma już 6 miesięcy. Zobaczcie, jak się zmienił. Do kogo jest podobny?

Basia Kurdej-Szatan o wychowywaniu dzieci

Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa, że kocha być mamą. Aktorka długo starała się o drugą pociechę i - gdy Henryk przyszedł na świat - nie potrafiła ukryć swojego szczęścia. Oboje z Rafałem Szatanem spędzali z pociechami każdą wolną chwilę i pięknymi momentami chętnie dzielili się z internautami w mediach społecznościowych. Choć ostatnio przyszły cięższe chwile i Basia musi sama zajmować się dziećmi, bo jej mąż wyjechał na 3 miesiące do Łodzi, nie narzeka na nadmiar obowiązków.

- Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing - mówiła w ostatnim wywiadzie dla "Olivii".

Syn Basi Kurdej-Szatan ma pół roku

W sobotę 20 marca Basia Kurdej-Szatan pokazała w mediach społecznościowych, że nawet podczas ciężkich poranków potrafi doceniać szczęśliwe momenty. Na Instagramie opublikowała radosne ujęcie z pociechami, które rozczuliło fanów.

- Moje największe szczęścia! A ten mniejszy dziś kończy pół roczku. Jest radość! Jak na załączonym obrazku :) pięknej soboty kochani! - napisała Basia Kurdej-Szatan.

Wtuleni w mamę Hania i Henryk wywołali falę komplementów od zachwyconych internautów. W komentarzach czytamy:

  • Sama słodycz
  • Tyle szczęścia w jednym miejscu
  • Synuś to cały tata
  • Żeby zawsze tak śmiały mu się oczy jak na tym zdjęciu! Wszystkiego, co najlepsze dla Was.

Poranny trening z brzuszkiem Basi Kurdej-Szatan. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości