Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan i jej ciążowy stolik kawowy. "Jakoś mnie wzięło na wspomnienia..."

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Basia Kurdej-Szatan w zeszłym roku w kwietniu była jeszcze w ciąży. Aktorka postanowiła wrócić wspomnieniami do tamtego czasu i na swoim Instagramie opublikowała zabawną fotografię.

Basia Kurdej-Szatan i uroki ciąży

Chociaż mały Henio ma już ponad pół roczku, jego dumna mama chętnie wraca wspomnieniami do okresu ciąży. Basia Kurdej-Szatan na swoim Instagramowym profilu podzieliła się z obserwatorami zdjęciem właśnie z tamtego czasu. Na fotografii widzimy aktorkę, która opiera kubek z kawą na "stoliku". Nie byle jakim stoliku, bo na swoim ciążowym brzuchu.

Jakoś mnie wzięło na wspomnienia...

- napisała.

Fani bardzo szybko podchwycili humor aktorki. Jedna z obserwatorek zapytała: I co, teraz pewnie stoliczka brakuje? –Basia Kurdej-Szatan nie pozostawiła jej bez odpowiedzi: Troszeczkę, ale mam najwspanialszego słodziaka pod słońcem, moją miłość i radość największą – napisała.

Basia Kurdej-Szatan – ćwiczenia w ciąży

Basia Kurej-Szatan wspomina swój ciążowy stolik kawowy, a my wspominamy jak dzielnie ćwiczyła oczekując narodzin Henia. Jak mówiła wówczas "ciąża to nie choroba". Aktorka nie unikała aktywności fizycznej. Swoimi ulubionymi ćwiczeniami podzieliła się z widzkami i widzami programu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Nowy program z Dorotą Wellman. Poznaj niezwykłe historie tych "Inspirujących kobiet"

Nowy James Bond będzie kobietą? "Trzeba stworzyć nową jakość"

Filip Chajzer zaskakuje kolejnym pomysłem i zapowiada swoją książkę. Fani zachwyceni: "Fantastyczny pomysł"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości