Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan porównała ciążowe zdjęcie z obecnym. "Była Fiona, nie ma Fiony"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Barbara-Kurdej Szatan jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Najmłodszy członek rodziny aktorki przyszedł na świat jesienią ubiegłego roku. Po młodej mamie nie widać już jednak, że była w ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan chwali się sylwetką po ciąży

Niedawno gwiazda zamieściła na Instagramie post, w którym porównała ze sobą dwa zdjęcia - sprzed i po ciąży. Na obu ma ten sam sweterek, choć aż trudno w to uwierzyć. Na pierwszej fotografii widzimy Basię w obecnej wersji świeżo upieczonej mamy - wszak od narodzin jej synka Henia minęło zaledwie 7 miesięcy. Na drugim zaś jest w zaawansowanej ciąży, a ubranie zdecydowanie bardziej opina jej ciało.

W opisie aktorka zdradziła, że nie może wyjść z wrażenia, jak wielką metamorfozę jest w stanie przejść kobiece ciało w tak krótkim czasie. Swoją ciężarną wersję nazywa żartobliwie "Fioną". Jak zauważyła, nie ma już po niej śladu:

- To właściwie niesamowite, jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy... Była Fiona, nie ma Fiony ??‍♀️? - czytamy.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy po porodzie

Barbara Kurdej-Szatan jest mamą 9-letniej Hani i 7-miesięcznego Henia. Wcale nie widać po niej jednak dwóch ciąż. Aktorce dosyć szybko udało się odzyskać sylwetkę sprzed ponad roku. - Kobiety - mamy tę MOC ?? - napisała zachwycona gwiazda. W komentarzach z miejsca zaczęły pojawiać historie innych kobiet, które już są mamami, lub dopiero szykują się na powitanie dziecka na świecie.

Moja córeczka zaraz skończy 10 miesięcy, cały czas karmię piersią i na początku waga spadała, a teraz idzie w górę. ?

Wyglądasz pięknie! Rodzę za jakieś 2-3 tygodnie. Mam nadzieje, że szybko uda mi się wrócić do formy sprzed ciąży. Teraz czuje się jak słoń, dla którego założenie skarpetek jest wyzwaniem, a zawiązanie butów misją nie do zrealizowania. ???

Wśród głosów pojawiły się też te bardziej znajome. - Urodziłam dokładnie w tym samym terminie, ale jeszcze jestem Fioną.? Zaczęłam trenować, mam nadzieję, że jednak wrócę do swojej normalnej formy - napisała laureatka "Mam Talent", Tetiana Galitsyna.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko powtórzyć za Basią Kurdej-Szatan: "Kobiety - mamy tę moc!".

Zobacz wideo: Poranny trening z brzuszkiem Basi Kurdej-Szatan

Zobacz też:

Do sieci wyciekło zdjęcie bez retuszu Khloe Kardashian. "Robi wszystko, by ono zniknęło"

Osi Ugonoh zamieszkała z młodszą siostrą: "Poznajemy się na nowo. Bardzo się różnimy"

Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka. "Dlatego krzyczymy, żebyście się nie szczepili"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości