Gwiazdy

Basia i Krzysztof z programu "Hotel Paradise 3" szczerze o swoim związku: "Jesteśmy w trudnym okresie"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Basia i Krzysztof z programu "Hotel Paradise 3" umieścili w mediach społecznościowych wpisy dotyczące ich związku. Para zgodnie przyznała, że musi mierzyć się z problemami. Fani nie kryją zaniepokojenia.

Basia i Krzysztof z programu "Hotel Paradise 3" o swoim związku

Barbara Pędlowska dała się poznać widzom TVN7 dzięki "Hotelowi Paradise 3". W programie połączyło ją gorące uczucie z Krystianem Ferrettim, jednak miłość pary nie przetrwała po powrocie do Polski. Niedawno okazało się, że Basia zaczęła się spotykać z innym uczestnikiem show - Krzysztofem Świstem. Ostatnio dziewczyna pokusiła się o osobisty wpis w mediach społecznościowych, w którym opisała swój obecny związek.

- Nie zawsze jest kolorowo, życie nie jest usłane różami i każde z nas doskonale o tym wie. Walczymy ze swoimi demonami, dosyć często osobno, bo tacy jesteśmy. Rozśmieszamy się, wspieramy, jak i wkurzamy na siebie nawzajem. Jednak idziemy razem do przodu i mamy siebie, a to jest najważniejsze. Bez względu na wszystko jesteśmy szczęściarzami! - czytamy w poście.

Wpis Basi jest dość tajemniczy. Więcej światła na to, co dzieje się w związku pary rzucił Krzysztof, przyznając na Instagramie: - Jesteśmy w trudnym okresie, ale damy radę! Dla chcącego nic trudnego. Ja osobiście mam bardzo dużo na głowie. Daję sobie z tym wszystkim radę i to daje mi niesamowitą satysfakcję! Mam ogromne wsparcie od mojej kobiety. Basia natomiast do dnia dzisiejszego nie potrafi się odnaleźć w Warszawie.

Oba posty zaniepokoiły niektórych fanów Basi i Krzysztofa, jednak internauci mają nadzieję, że miłość pary przetrwa. "Powodzonka, niech wam się uda, przy takim wsparciu wszystko jest do przejścia", " Będzie dobrze. Potrzeba czasu i duuużo wsparcia. Trzymam za Was kciuki", "Związek to ciągła praca❤️ pracujcie kochani", " Najważniejsze jest, aby Razem iść do przodu i patrzeć w tym samym kierunku (Bo miłość jest wtedy, gdy Razem przechodzicie przez wszystko nie poddając się)" - można przeczytać w komentarzach.

Barbara Pędlowska i Krzysztof Świst - kim są

Barbara Pędlowska z jednej strony jest silna, niezależna, zaradna i zorganizowana, a z drugiej - temperamentna, empatyczna, wiecznie uśmiechnięta i dobra dla innych. Ma do siebie wielki szacunek i tego wymaga od innych. Nie toleruje kłamstwa. Przed programem "Hotel Paradise 3" pracowała w jednej z restauracji w Gdańsku jako kelnerka, natomiast po związaniu się z Krzyśkiem zamieszkała w Warszawie.

Krzysztof Świst jest barberem, trenerem i dietetykiem. Lubi otaczać się ludźmi, na których może zawsze liczyć, a oni w każdej sytuacji mogą polegać na nim. Ceni siebie za dobre maniery, szacunek do drugiego człowieka i umiejętność wybaczania. Uwielbia zdrową, sportową rywalizację.

Zobacz także:

Basia wygrała "Hotel Paradise 3" z Krystianem u boku. Ale to inny uczestnik skradł jej serce

Maja Sablewska nie do poznania. "Wyglądasz jak dwudziestolatka"

"Nie jest wcale pani piękna". Ewa Chodakowska odpowiedziała na kąśliwy komentarz

Zobacz wideo: Nie są razem, bo woleli postawić na przyjaźń. Basia i Krystian - zwycięzcy programu "Hotel Paradise"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości