Gwiazdy

Bartek Kasprzykowski o nietypowym romansie. "Odpowiednie kwiaty i jest moja"

Gwiazdy

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski wie, jak rozbawić fanów. Zdjęcie zza kulis jego pracy stało się hitem sieci. Aktor pokazał na Instagramie zabawne zdjęcie z lalką, rozpisując się o fantazjach na temat romansu.

Bartek Kasprzykowski i "romans" z lalką

Aktor wykazał się nie lada dystansem do siebie. Sceneria sugeruje, że zdjęcie z lalką zostało zrobione w garderobie w jednym z teatrów. Pod zdjęciem Bartka Kasprzykowskiego czytamy: - Odpowiednie kwiaty i jest moja. Traci głowę. Romans w mejkapie! Jak jej dać na imię? Aktor w hashtagach zdradza, że to żarty. Kilka zabawnych ujęć przypadło do gustu setkom obserwujących Bartka Kasprzykowskiego na Instagramie. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze. Fani rozbawieni wpisem aktora proponowali imiona lub oceniali jego "wybrankę".

  • W kadrze zachowuje się jak drewno, szkoda zachodu!
  • Sam plastik. Warto poszukać innej, a z tą dać sobie spokój.
  • Dziewczyna Bonda.

- czytamy pod postem.

Czy lubicie tego typu zdjęcia zza kulis?

Bartek Kasprzykowski: życie prywatne

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Oboje rzadko wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Są razem od 2009 roku. Poznali się na planie serialu, przy którym pracowali. Ich początki nie były jednak najłatwiejsze, znajdowali się wtedy w innych relacjach. Jednak ich uczucie okazało się silniejsze. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci Nadii i Michała, wychowują też syna aktorki z poprzedniego związku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski – aktorski duet w życiu i na scenie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości