Gwiazdy

Barbara Pravi - wokalistka, którą pokochała polska publiczność. "Wybieram bycie sobą"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Gabi Drzewiecka
Barbara Pravi kradnie serca swoją muzyką
Barbara Pravi kradnie serca swoją muzykąDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Barbara Pravi jest francuską piosenkarką, autorką tekstów oraz aktorką. Jej eteryczna uroda i niezwykły głos podbiły serca fanów. W rozmowie z Gabi Drzewiecką w Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała nie tylko o zawodowych projektach, ale także o babci, która była Polką. Co najbardziej utkwiło jej w pamięci podczas pobytu w naszym kraju?

Barbara Pravi o Polsce

Barbara Pravi w ostatnim czasie kilka razy wystąpiła na polskich scenach. Publiczność dosłownie ją pokochała. Jak zdradziła wokalistka - z wzajemnością.

- To było coś niesamowitego, rzadko mam okazję spędzić tak dużo czasu w jednym kraju. Byłam w Polsce przez pięć dni, bo graliśmy trzy koncerty, było super. Przeważnie przyjeżdżasz, śpiewasz i wyjeżdżasz. Tym razem mieliśmy okazję porozmawiać z ludźmi, zwiedzić miasta i poczuć ich klimat. W Polsce było cudownie, dobrze zjedliśmy i poznaliśmy wspaniałych ludzi - wspominała Pravi.

Artystka wizytę w naszym kraju zapisała w swoich wspomnieniach. Jak mówi, zwiedziła mnóstwo kościołów i to one utkwiły najbardziej jej w pamięci.

Barbara Pravi - kariera muzyczna

Barbara Pravi na początku swojej kariery borykała się się z tym, że wiele osób z branży miało swój plan na jej rozwój. Mimo wszystko postanowiła być sobą i iść za głosem serca.

- Dochodzisz do wniosku, że musisz być w zgodzie ze sobą. Nawet jeśli miałby to nie przynieść sukcesu. Nie dbam o to, wybieram bycie sobą - powiedziała Pravi.

Na płycie artystki znalazł się jeden utwór o jej babci. To niezwykle emocjonalna piosenka, która opowiada prawdziwą historię o relacji jej dziadków.

- To trochę teatralny utwór. Moja babcia chorowała na Alzheimera i umarła trzy tygodnie wcześniej. Napisanie tej piosenki było dla mnie czymś niezwykle ważnym. Mam bardzo bliską relację z dziadkiem i bardzo trudno było mi patrzeć na niego widząc, że jest zakochany w osobie, która go nie pamięta. Napisałam ten utwór z perspektywy mojej babci, która na zmianę w tym utworze traci i odzyskuje wszystkie wspomnienia. To coś bardzo wyjątkowego. Nikt, kto tego nie doświadczył, nie wie, jak to jest. Chciałam napisać utwór o mojej babci przez pryzmat jej relacji z moim dziadkiem - wyznała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości