Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą i Piotr Kraśko gośćmi Kuby Wojewódzkiego. "Będzie się działo"

Gwiazdy

TVN/x-news

Takiego spotkania jeszcze nie było. W szóstym odcinku nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego na kanapie zasiądą Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Kurdej i Piotr Kraśko. Czego możemy się spodziewać?

"Kuba Wojewódzki" – nowy odcinek

23 marca, jak co wtorek ukaże się premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Na kilka dni przed emisją dziennikarz postanowił zapowiedzieć swoich gości. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z nagrań, na którym widzimy Barbarę Kurdej-Szatan, siostrę aktorki Katarzynę Kurdej i Piotra Kraśkę.

Wszystko co najgorsze w TVN na jednej kanapie... (plus siostra Basi)

- podpisał Kuba Wojewódzki.

Już po samej fotografii możemy wnioskować, że będzie to odcinek, w którym zetrą się różne energie. Reakcja fanów programu? Są zachwyceni.

  • Pięknie się zapowiada
  • Tacy goście! To musi być wyjątkowy odcinek
  • Będzie moc

- pisali.

Archiwalne zdjęcie z "X Factor"

Na tym nie koniec niespodzianek. Tuż przed emisją prowadzący udostępnił archiwalne fotografie swoich gości. Pierwsze z nich pochodzi z programu "X Factor", w którym Kuba Wojewódzki zasiadał w jury. I tak widzimy na nim bosą Basię Kurdej-Szatan u boku Dawida Podsiadło. Z kolei na drugim został uchwycony elegancki Piotr Kraśko.

Katarzyna Kurdej – kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gościć będzie Katarzyna Kurdej – siostra Barbary Kurdej-Szatan. Jak się okazuje, ona także jest aktorką. Katarzyna Kurdej ukończyła studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni i na co dzień pracuje w gdyńskim Teatrze Muzycznym. Siostry Kurdej łączy niezwykła relacja, bardzo się wspierają i często wybierają się na wspólne wyjazdy.

- Świetnie pisze. Po dziadku odziedziczyła talent pisarski. Pisze, ale chowa do szuflady. Choć ostatnio zaczęła zamieszczać teksty w gazecie w Trójmieście. Mój dziadek, Bogumił Wyszomirski, był poetą, pisarzem i dziennikarzem (…) Siostra odziedziczyła po nim talent. I ładne nogi po tacie (…) Za to ja zawsze miałam lepsze cycki

- mówiła o swojej siostrze w jednym z wywiadów Barbara Kurdej-Szatan.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Kariera Barbary Kurdej-Szatan: Najlepiej czuję się w musicalach. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Magdalena Różczka o problemach współczesnych kobiet. "Widzę takie zjawisko u dziewczyn po czterdziestce"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska mają swoje kobiece sposoby na poprawę humoru. Pod wpisem rozpoczęła się żywa dyskusja

Izabela Janachowska o trendach ślubnych na 2021 rok. Jaką suknię najlepiej wybrać? "Panny młode na początku są nieprzekonane"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości