Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan uczciła święto siostry. Fani: "Ale jesteście podobne"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Teraz w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie swojej ukochanej siostry, celebrując w ten sposób jej urodziny. Przekonajcie się, czy są do siebie podobne.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę

Barbara Kurdej-Szatan niedawno zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie swojej ukochanej siostry. W ten sposób aktorka złożyła jej życzenia urodzinowe.

- Moja piękna, mądra, odważna, kreatywna i do tego zdolna siostra @innkamania obchodzi dziś swoje urodziny. Kocham Cię Kasiuńku najmocniej w świecie!!! Jak to dobrze, że jesteś… :) Co ja bym bez Ciebie! Niech Ci się szczęści, niech darzy i spełnia! W zdrówku i miłości z samymi dobrymi ludźmi wokół - na pisała na Instagramie aktorka.

Do urodzinowych życzeń dołączyli się także internauci, którzy obserwują aktorkę w mediach społecznościowych. W komentarzach pisali:

Do wpisu odniosła się również sama zainteresowana. W odpowiedzi na post siostry napisała: - Dziękuję Ci moja jedyna i najkochańsza Basiuńku. Jesteś moją radością, inspiracją i zapalnikiem do działania! Kocham Cię.

Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania

W swoich komentarzach fani nie ograniczyli się tylko do składania życzeń urodzinowych. Wielu z nich rozważało nad podobieństwem sióstr. Zdania były podzielone. Niektórzy zwracali uwagę, że Barbara i Katarzyna bardzo się od siebie różnią, a inni pisali: "Ale jesteście podobne". Co ciekawe, pojawiły się też głosy, że siostra aktorki bardzo przypomina Ewę Wachowicz lub piosenkarkę Taylor Swift.

Kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

Katarzyna Kurdej-Mania również jest aktorką. Od 2004 roku występuje w gdyńskim Teatrze Muzycznym. Artystkę można podziwiać także na deskach Teatru Wybrzeże, którego główna scena mieści się w Gdańsku, a kameralna w Sopocie. Aktorka okazyjnie grywa w serialach telewizyjnych.

Siostra Barbary Kurdej-Szatan ma także zdolności muzyczne. Próbkę jej talentu będzie można usłyszeć podczas koncertu "Chopin Wiwisekcja", pod warunkiem, że artystom uda się uzbierać fundusze na jego realizację. Osoby, które chcą wesprzeć wykonawców, mogą to zrobić, wpłacając pieniądze na specjalnie zorganizowaną zbiórkę.

Zobacz wideo: Barbara Kurdej-Szatan wspomina dzieciństwo: Co chwilę ktoś dzwonił do szkoły i mówił, że jest bomba

Zobacz także:

"Gang Majdana" znowu się powiększył. Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawiła nowego członka rodziny

"Królowe życia". Sylwia Peretti rezygnuje z programu: "Coś się kończy, coś się zaczyna"

Zofia Zborowska-Wrona kupiła koszulkę dla córki. Przyszły tata zachwycony, ale napis wywołał burzliwą dyskusję

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości