Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan z mediów dowiedziała się o akcie oskarżenia. "Nikt nie był łaskawy poinformować mnie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Barbara Kurdej-Szatan

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie Barbary Kurdej-Szatan i jej wpisu na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. Aktorka w mediach społecznościowych ogłosiła, że nikt jej o tym nie poinformował, a o podjętych krokach prawnych dowiedziała się z internetowych serwisów.

Barbara Kurdej-Szatan - wpis o Straży Granicznej

Nie milkną echa sprawy Barbary Kurdej-Szatan. W listopadzie ubiegłego roku aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, który dotyczył funkcjonariuszy, pełniących swoje obowiązki przy granicy polsko-białoruskiej, gdzie przebywali uchodźcy, w tym małe dzieci.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

W połowie maja Barbara Kurdej-Szatan została wezwana do prokuratury, gdzie złożyła obszerne wyjaśnienia i nie przyznała się do zarzucanego jej czynu. 7 czerwca do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów wpłynął akt oskarżenia przeciwko aktorce.

Barbara Kurdej-Szatan - akt oskarżenia

Basia na swoim profilu na Instagramie opublikowała screeny nagłówków z różnych portali informacyjnych, które rozpisują się na temat tego, że do sądu trafił akt oskarżenia w jej sprawie. Wyznała, że to media, a nie prokuratura, powiadomiły ją o rozwoju sytuacji i dalszych krokach prawnych.

- A! Ok świetnie. Fajnie, że dowiaduję się o tym z internetu. Szybciej trzeba zrobić szopkę medialną, niż oficjalnie poinformować zainteresowaną. Prokuratura złożyła sprawę do sądu i poinformowała media. Tylko nikt nie był łaskawy poinformować mnie - podkreśliła aktorka.

Fani wspierają gwiazdę. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. - "Trzymaj się", "Bo wiesz, pocztą idzie, a to dłużej trwa", "W takich momentach współczuję bycia popularną", "Ściskam Basiu", "Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Dobro zwycięża" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości