Gwiazdy

BARANOVSKI zdradza szczegóły nowej płyty. "W kwietniu chcę ją wypuścić"

Gwiazdy

11 grudnia odbyła się premiera winylu "Zbiór", czyli albumu BARANOVSKIEGO, który osiągnął status złotej płyty. Z tej okazji artysta zagościł w naszym programie, opowiedział o nowym wydawnictwie i planach na przyszły rok. Na zakończenie specjalnie dla naszych widzów zaśpiewał piosenkę "Lubię być z nią".

BARANOVSKI - artysta wielu hitów

BARANOVSKI to artysta, który pewnego dnia pojawił się na polskiej scenie muzycznej i skradł serca wielu fanów. Sam pisze utwory, śpiewa i gra, a jego single od dwóch lat rozbrzmiewają z największych rozgłośniach radiowych. Kto nie kojarzy piosenek "Czułe miejsce", "Zbiór", "Luźno", "Mamo". Zarówno starsze, jak i dotychczasowe single BARANOVSKIEGO, są wielkimi hitami. Artysta przyznał jednak, że pierwszą piosenką, która ewidentnie spodobała się fanom, był utwór "Dym".

- To jest bardzo przyjemne, że te piosenki były popularne i często grane. To pomaga przy występach. Teraz kiedy słuchacze na koncertach śpiewają je razem z nami, to jesteśmy niesieni przez tłum - powiedział.

11 grudnia premierę miał winyl "Zbiór". Albumu, który osiągnął status złotej płyty, a miał premierę w 2019. Obecnie artysta pracuje nad kolejnym krążkiem, który ma się ukazać na wiosnę 2021 roku.

Ta płyta cały czas jest w toku, cały czas się tworzy. W kwietniu chcę ją wypuścić, więc może będzie okazja, żeby winyle były dwa już w przyszłym roku

– powiedział BARANOVSKI.

BARANOVSKI - Utwór "Wolność"

BARANOVSKI przyznał, że wiele osób pyta go wciąż o kontrowersyjną piosenkę "Wolność" i jego stosunek do silnych kobiet oraz demokracji. Artysta dodał, że bardzo się cieszy, że takie pytania padają. Jak twierdził, to pokazuje, że ma zaangażowanych i świadomych słuchaczy.

- W utworze "Wolność" dla wielu kontrowersja, dla mnie naturalna rzecz, obrazek z marszu kobiet. To było dla wielu kością niezgody. Niekoniecznie się z tym zgadzam. Wydaje mi się, że jest jakaś wolność uniwersalna, że jeśli nie robisz nikomu krzywdy i osiągasz tak szczęście, to robisz to dobrze - powiedział Wojciech Baranowski.

Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN artysta zaśpiewał piosenkę "Lubię być z nią".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Magia rodzinnych świąt. Co zrobić, aby Boże Narodzenie było wyjątkowe dla dzieci?

Nie tylko karp i śledzie na wigilijnym stole. Jak kupić świeżą i dobrą rybę?

Szczepionka na COVID-19 coraz bliżej. Jak działa i czy mamy się czego obawiać?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości