BARANOVSKI i nowy singiel "Lubię być z nią". Premiera już w najbliższy piątek

Gwiazdy

Warner Music Poland

Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego "Zbiór". To na tej płycie znalazły się przebojowe single wokalisty tj. "Dym", "Zbiór", czy podwójnie platynowy singiel "Czułe miejsce". Po przerwie artysta przygotował dla fanów niespodziankę, już 4. Września pojawi się nowy przebój "Lubię być z nią".

BARANOVSKI – nowy singiel

Ostatni krążek Wojtka Barnowskiego pt. "Zbiór" ukazał się prawie rok temu. Płyta skradła serca fanów, a wokalista zdobył aż trzy nominacje do tegorocznych Fryderyków w kategoriach Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku. Nieoczekiwany czas kwarantanny zainspirował artystę do dalszej twórczości i przyśpieszył pracę nad premierowymi piosenkami. Po wiosennych "Momentach" BARANOVSKI prezentuje swój najnowszy singiel "Lubię być z nią". Premiera utworu już w najbliższy piątek, 4 września.

Czego możemy się spodziewać? Nowy singiel łączy w sobie wszystko to, za co fani pokochali wokalistę, czyli popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu i już nie daje o sobie zapomnieć.

To prosta piosenka o miłości

– komentuje wokalista.

Teledysk z udziałem top modelki

Wszystko wskazuje na to, że nowy utwór BARANOVSKIEGO będzie kolejnym hitem. Ponadto do singla nagrany został także teledysk, za który odpowiada ceniony artysta sztuk wizualnych, absolwent Royal College of Art w Londynie, Filip Berendt.

W klipie główną rolę zagrała znana z pokazów Dolce&Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon. 26-letnia dziewczyna, okrzyknięta została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nowy singiel i klip już w ten piątek. Kto czeka?

Post udostępniony przez BARANOVSKi (@sir_baranovski)

Zobacz także:

Wyjątkowy koncert Aleksandry Kurzak: "Scena wybudowana na klifie pomiędzy niebem a morzem"

Co słychać u Łukasza Zagrobelnego? "Tęsknię za sceną"

Patrycja Markowska świętuje z nami 15-lecie: "Jesteście jak dobre wino, piękniejecie z wiekiem"

Autor: Nastazja Bloch