Gwiazdy

Baranovski i jego „Momenty”. Artysta singlem otwiera nowy rozdział muzycznej działalności

Gwiazdy

Debiutancka płyta Baranovskiego ukazała się dokładnie pół roku temu. Album zatytułowany „Zbiór” spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno słuchaczy, jak i muzycznych krytyków. Wielki sukces singli i czas izolacji zmotywował artystę do dalszych działań. Pod koniec kwietnia na YouTubie pojawił się utwór „Momenty”.

Debiutancka płyta doceniona przez społeczność

Debiutancka płyta „Zbiór” to skarbnica najlepszych hitów Baranovskiego. Na krążku znalazły się utwory takie jak „Dym", "Luźno", czy "Zbiór", które grały wszystkie rozgłośnie radiowe, a wpadające w ucho single pokryły się platyną i złotem.

Artysta przez wiele lat pracował nad idealnym materiałem, a w procesie twórczym był nie tylko wokalistą, ale również autorem tekstów i producentem. Pracę Baranovskiego docenili słuchacze, krytycy i dziennikarze, o czym świadczy między innymi nominacja do Fryderyków 2020 w kategorii Album Roku Pop. Ponadto singiel „Czułe miejsca” zrobił w sieci furorę, a teledysk do piosenki został obejrzany ponad 12 milionów razy.

Odwołana trasa koncertowa

Po głośnym wydaniu płyty artysta szykował trasę koncertową promującą krążek. Niestety koronawirus pokrzyżował plany na najbliższe miesiące, a wszystkie koncerty zostały odwołane. Mimo to podczas izolacji wokalista nie próżnuje. Uziemiony w domu postanowił rozpocząć nową działalność muzyczną i zamienić wyjazdy promocyjne na pisanie nowych utworów. Z końcem kwietnia Baranovski zaprezentował fanom piosenkę "Momenty”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nowy klip. Link w bio ?

Post udostępniony przez BARANOVSKi (@sir_baranovski)

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości