Gwiazdy

Bar Rafaeli zawarła ugodę w sprawie o oszustwa podatkowe. Matka modelki trafi do więzienia

Gwiazdy

Bar Rafaeli to izrealska modelka, znana z udziału w pokazach marki "Victoria's Secret". Wraz ze swoją matką była oskarżona o unikanie płacenia podatków i ukrywanie dochodów. Rafaeli podpisała ugodę z prokuraturą, jednak obie kobiety zostały ukarane.

Bar Rafaeli - problemy z prawem

Modelkę i jej matkę oskarżono o niepłacenie podatków i nieujawnienie dochodów. Bar Rafaeli nie zarejestrowała nieruchomości oraz samochodów, a także ukrywała miejsce swojego pobytu przed rządem amerykańskim i izraelskim.

Od 2009 do 2012 roku mieszkała ze swoim ówczesnym partnerem Leonardo DiCaprio, posiadając dom w Tel Avivie. Teraz podpisała ugodę z prokuraturą, która skazała ją na 9 miesięcy robót społecznych. Jej matka Cipi trafi jednak do więzienia na 16 miesięcy. Kobiety będą musiały zwrócić kwotę zaległych podatków i zapłacić dodatkowo 1,5 miliona dolarów.

Kim jest Bar Rafaeli?

Urodzona w izraelskim Hod ha-Szaron, Bar Rafaeli została modelką w wieku 15 lat. Występowała na wybiegach najlepszych domów mody: Chanel, Escady, Guerlain i Louis Vuitton. Pojawiła się na okładkach takich czasopism jak: Vogue, Elle, Glamour czy Cosmopolitan. W 2009 roku wystąpiła w reklamie marki Victoria’s Secret wraz z zespołem Aerosmith, a trzy lata później została mianowana najseksowniejszą kobietą na świecie przez magazyn Maxim.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości