Gwiazdy

Nowy singiel zespołu Aveira. Czy "Deja Vu" powtórzy sukces poprzednich przebojów idolek młodego pokolenia?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Aveira w piosence „Deja vu”
Aveira w piosence „Deja vu”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Fani duetu Aveira z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Dominika Lewandowska i Wiktoria Krakowiak właśnie wydały swój pierwszy polskojęzyczny singiel, "Deja Vu". Utalentowane artystki zaprezentowały go na scenie Dzień Dobry TVN.

Nowy singiel zespołu Aveira

Dominika Lewandowska i Wiktoria Krakowiak tworzą wyjątkowo zgrany muzyczny duet. Artystki mają na swoim koncie wiele sukcesów i wciąż pragną sięgać po więcej. Ich premierowy singiel "Deja Vu" jest tego najlepszym dowodem.

W dorobku artystycznym Dominiki Lewandowskiej i Wiktorii Krakowiak nie brakuje wpadających w ucho utworów. Przeboje "Inferno" i "Yo-Yo" natychmiast podbiły serca fanów zespołu. Warto jednak podkreślić, że do tej pory artystki śpiewały wyłącznie w języku angielskim. Tym razem postanowiły zaprezentować się swoim słuchaczom w zupełnie nowej odsłonie.

Aveira w uworze "Deja Vu"

Utwór "Deja Vu" przypadnie do gustu każdemu, kto lubi oddawać się beztroskiej zabawie na parkiecie. Energetyczny kawałek zachęca do tańca i przywodzi na myśl wakacyjne imprezy. W tym miejscu warto podkreślić, że singiel powstał przy współpracy z uznanym polskim producentem, Adim Owsianikiem.

Członkinie zespołu Aveira zgodnie przyznają, że "Deja Vu" to odzwierciedlenie ich muzycznych fantazji.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości