Gwiazdy

Krzysztof Zalewski wspiera WOŚP na wiele sposobów. Możecie wylicytować trening boksu z muzykiem i jego trenerem

Gwiazdy

Krzysztof Zalewski odwiedził studio Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem opowiedział o swoim zaangażowaniu w tegoroczny finał WOŚP. Ktoś chętny na trening boksu z muzykiem? Na licytację trafiły też dwa wyjątkowe przedmioty.

Krzysztof Zalewski wspiera WOŚP

Każdego roku we wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażuje się wiele gwiazd. Gorącym zwolennikiem akcji jest między innymi Krzysztof Zalewski. Muzyk już dzień przed oficjalnym finałem WOŚP zagrał charytatywny koncert. Na scenie towarzyszyli mu sławni znajomi.

- Wzięcie udziału w tej najpiękniejszej akcji, jaką polska ziemia wydała z siebie, to jest wielki zaszczyt i przyjemność. W dzisiejszych czasach sam fakt możliwości spotkania z moimi przyjaciółmi i zagrania na scenie, nawet jeżeli publiczność jest poukrywana za monitorami komputerów, to też jest duża przyjemność - mówi artysta.

Krzysztof Zalewski wystawił na aukcję trening boksu z samym sobą oraz trenerem, Pawłem Skrzeczem.

- Boksuję już ze trzy lata. Nie jestem specjalnie dobry, ale daje mi to niezłą formę. Przy okazji pandemii to też pomaga. Mamy jednak mało ruchu, więc to mi daje możliwość wyżycia się i wyrzucenia złych emocji - tłumaczy.

Chętni mogą dodatkowo wylicytować limitowaną płytę winylową "Zabawa" z autografem Krzysztofa Zalewskiego oraz lustrzany kubik, który pojawił się w teledysku do utworu "Tylko nocą".

Życie Krzysztofa Zalewskiego w czasie pandemii

Pandemia utrudniła życie wielu grupom zawodowym, w tym również artystom. W 2020 roku Krzysztof Zalewski zagrał około 20 koncertów. W poprzednich latach było ich pięć razy więcej. Muzyk wykorzystuje zastój w branży do pracy nad nowymi utworami. W międzyczasie rozpoczął też naukę jazzu. Życie prywatne artysty ostatnio jeszcze bardziej skupia się wokół najbliższych.

- Syn zajął cały wolny czas. Jak się ma małe dziecko, to raczej nie można nadrobić lektur, które czekały od 20 lat - mówi.

Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN Zalewski wykonał swój najnowszy singiel "Wszystko będzie dobrze". Utwór pochodzi z wydanej kilka miesięcy temu płyty "Zabawa".

- To romantyczna ballada, ale nagle okazuje się, że ma zupełnie inny wymiar, że ten bon mot "wszystko będzie dobrze" jest jakimś rodzajem zaklinania rzeczywistości, który jest teraz potrzebny i też sobie to powtarzam - opisuje wokalistka.

Zobaczcie występ Krzysztofa Zalewskiego w materiale wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości