Gwiazdy

Ashley Judd spotkała się ze swoim gwałcicielem. "Jego wyrzuty sumienia były tylko dodatkiem"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Kobieta.interia.pl
Ashley Judd

Ashley Judd postanowiła spotkać się z mężczyzną, który zgwałcił ją w 1999 roku. Aktorka samodzielnie odnalazła oprawcę i umówiła się na rozmowę. Gwiazda podkreśliła, że pomogło jej to w uporaniu się z trudną przeszłością.

Ashley Judd została trzykrotnie zgwałcona

Ashley Judd to amerykańska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Gwiazda występowała w wielu znanych, hollywoodzkich produkcjach. Widzowie mogą kojarzyć ją z filmu "Star Trek: Następne pokolenie" czy "Urodzeni mordercy". Judd jest także laureatką prestiżowych nagród, takich jak Złote Globy lub Independent Spirit Award.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Kilka lat temu artystka wyznała, że w młodości trzykrotnie padła ofiarą gwałtu. Wskutek jednej z napaści zaszła w ciążę, jednak zdecydowała się na aborcję. Teraz aktorka zdobyła się na kolejne wyznania związane z trudną przeszłością. Tym razem mówiła o tym w podcaście "Healing With David Kessler".

Ashley Judd spotkała się ze swoim gwałcicielem

Gwiazda podkreśla, że dzięki współpracy z terapeutą udało jej się wyjść z traumy. Dodaje jednak, że pogodzenie się z tą sytuacją zajęło jej bardzo dużo czasu. Jednym ze sposobów na zmierzenie się z przeszłością było dla niej spotkanie z mężczyzną, który zgwałcił ją w 1999 roku.

- Niczego od niego nie chciałam - zaznacza. Aktorka pragnęła jednak dowiedzieć się, co chciałby "powiedzieć" swojej ofierze po tylu latach. Gwiazda dość szybko nawiązała kontakt z oprawcą i zorganizowała spotkanie.

- Siedząc w bujanych fotelach, zaczęliśmy rozmawiać - wyznała w podcaście. Przyznała, że mężczyzna odczuwał skruchę. - Jego wyrzuty sumienia były tylko dodatkiem - podsumowuje. Ashley Judd postanowiła opowiedzieć o tym publicznie, aby pokazać innym, że każdy człowiek może zupełnie inaczej radzić sobie z wewnętrznym bólem.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Kobieta.interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jason Kempin / Staff / Getty Images

Pozostałe wiadomości