Gwiazdy

Ciało po ciąży się zmienia. Nawet światowej sławy gwiazdy wiedzą o tym doskonale

Gwiazdy

iStockphotostockce/ Getty Images

Dla wielu to wciąż temat tabu, bo przecież panuje kult idealnego ciała. Na szczęście są kobiety, które pokazują prawdę. Gwiazdy światowego formatu otwarcie mówią o tym, jak zmieniło się ich ciało po ciąży.

Ashley Graham o niedoskonałościach

Ashley Graham to kobieta, która zmieniła świat mody. Jako modelka "plus size" walczy o to, aby kobiety, bez względu na rozmiar, czuły się dobrze we własnym ciele. Gwiazda w styczniu urodziła dziecko. Ashley otwarcie mówiła tym, że podczas ciąży przytyła 23 kg. Zupełnie jej to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. Wyjątkowy stan zaowocował wyjątkowym wyglądem. Modelka w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami prawdziwego ciała, ze wszystkimi niedoskonałościami.

Ta sama ja, kilka nowych historii

- podpisała zdjęcie, na którym widać jej rozstępy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

same me. few new stories.

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Anne Hathaway po porodzie

Anne Hathaway nie może narzekać ani na figurę, ani na urodę. A jednak, jak każda kobieta, po porodzie zmagała się z nadmiernymi kilogramami. I to nie stanowiło dla niej żadnego problemu. Dlaczego? Bo tak wygląda życie. W 2016 roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Do zmian, jakie zaszły w jej ciele, podeszła naturalnie.

To żaden wstyd przytyć podczas ciąży. To żaden wstyd, jeżeli utrata wagi zajmie więcej czasu(…) Ciała się zmieniają. Ciała rosną. Ciała się zmniejszają

- napisała.

Jennifer Lopez po ciąży

Jennifer Lopez w 2008 roku urodziła bliźniaki: córeczkę Emmę i synka Maxa. Piosenkarka będąc w ciąży przytyła ponad 22 kilogramy. Dbała jednak o to, żeby zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Mimo to, że jej ciało naturalnie zmieniło się po ciąży, ona nadal uznawana jest za "sexbombę".

Blake Lively o ciąży

Amerykańska aktorka 8 miesięcy po tym , jak urodziła swoją pierwszą córeczkę, musiała wrócić na plan zdjęciowy i pokazywać się w stroju kąpielowym. Dla wielu kobiet być może byłoby to stresujące. Blake podeszła do sprawy bez zbędnego zamartwiania się.

Na kobietach ciąży zbyt wielka presja, żeby po porodzie wyglądać jak modelki Victoria’s Secret. To absurdalne

- mówiła wówczas.

Pink pokazuje ciało po porodzie

Piosenkarka jest mamą 11-letniej Willow i 4-letniego Jamesona. Niedługo po porodzie pochwaliła się zdjęciem z siłowni. Napisała wówczas, że według standardów jest otyła, ale w swoim ciele czuje się dobrze.

Czy kobiety w ciąży mogą ćwiczyć? Odpowiada Mariola Bojarska-Ferenc

Zobacz też:

Joanna Krupa w objęciach ukochanego. Fanka: "Tylko miłość ma w życiu sens"

Harrison Ford ma urodziny. Nie uwierzycie, ile lat skończył aktor!

Rafał Szatan o hejcie, który spotyka jego żonę. "Do niedawna istniała niepisana umowa społeczna, że kobieta w ciąży jest pod ochroną"

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości