Gwiazdy

Córka Joanny Krupy ogląda Super Bowl! Zobacz, jak kibicuje mała Asha

Gwiazdy

Aktualizacja:
Joanna Krupa

Joanna Krupa podzieliła się rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z córeczką Ashą-Leigh i mężem. Rodzice ucięli sobie drzemkę, a dziewczynka ma otwarte oczy. „Chociaż ktoś jest gotowy na Super Bowl” – napisała modelka.

Zmęczona Joanna Krupa

Joanna Krupa w listopadzie została mamą. Jej ukochana córeczka, Asha-Leigh Presley Nunes jest owocem związku z Douglasem Nunesem. Modelka mimo ogromnego szczęścia, nie ukrywa zmęczenia macierzyństwem. Mała Asha budzi ją kilka razy w nocy. Krupa wstawiła na Instagram zdjęcie, na którym tylko jej córeczka ma otwarte oczy. Modelka wraz z mężem ucięli sobie drzemkę podczas czekania na finał Super Bowl. Rodzina miała wspólnie kibicować, ale sen okazał się silniejszy. Tylko Asha-Leigh dzielnie czekała na rozgrywki.

Chociaż ktoś jest gotowy na Super Bowl

– podpisała zabawnie zdjęcie.

Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa i Douglas Nunes marzyli o dziecku. Ich córeczka urodziła się cała i zdrowa. Rodzice są bardzo szczęśliwi, ale mówią także o trudach związanych z wychowywaniem dziecka.

Nie jest lekko, jest większy stres. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale jak widzę, jak Douglas się nią zajmuje, to jest to przepiękne

– mówiła modelka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa w ogromie obowiązków stara się znaleźć trochę czasu dla siebie. Chcąc utrzymać rytm „normalnego życia” wychodzi czasami na spotkania z przyjaciółkami.

***

Joanna jakiś czas temu zdradziła Małgorzacie Ohme, że podczas pierwszych trzech tygodni życia córeczki, korzystała z pomocy nocnej niani. Zobaczcie rozmowę.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości