Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger rozwiódł się z żoną po 10 latach batalii sądowej. Do kogo trafi majątek?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Wiadomości z życia gwiazd
Wiadomości z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Po ponad dekadzie życia w separacji Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver oficjalnie się rozwiedli. Sędzia podpisał ostateczne dokumenty. Jak wygląda podział majątku szacowanego na 400 milionów dolarów?

Arnold Schwarzenegger oficjalnym rozwodnikiem

Arnold Schwarzenegger w 1986 roku poślubił prezenterkę telewizyjną Marię Shriver. Z siostrzenicą prezydenta Johna F. Kennedy’ego spędził wiele lat. Para doczekała się nawet czworga dzieci. Jak w każdym małżeństwie, z czasem zaczęły pojawiać się małe konflikty. Sytuacją, która na dobre skreśliła związek tych dwojga, był skandal sprzed 10 lat. Jak się okazało, Arnold Schwarzenegger zdradzał swoją żonę z gosposią. Co więcej, w 1997 roku na świecie pojawił się syn kochanków, Joseph Baena.

Aktor przez długi czas okłamywał Marię i ukrywał sekret. Gdy sprawy wyszły na jaw, małżonka wniosła o rozwód. Sprawy formalne ciągnęły się przed kolejne lata. Podpisanie papierów i podział majątku trwał aż dekadę.

Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver rozwiedli się!

Po latach spędzonych w sądach 74-letni Arnold Schwarzenegger i 66-letnia Maria Shriver oficjalnie się rozwiedli. Portal TMZ donosi także, że majątek wart 400 milionów dolarów został podzielony po połowie.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości