Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger miał wypadek samochodowy. Zdjęcia ze zdarzenia obiegły sieć

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Cover Video/x-newsArnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger uległ poważnemu wypadkowi. Zdjęcia ze zdarzenia drogowego budzą ogromne emocje. Znany jest stan zdrowia aktora i kobiety, która była w drugim aucie.

Arnold Schwarzenegger - wypadek drogowy

Zagraniczne media informują, że Arnold Schwarzenegger uczestniczył w wypadku samochodowym. Doszło do niego w Kalifornii w piątek, 21 stycznia. W zdarzeniu na skrzyżowaniu udział brało także kilka innych pojazdów. Jak podaje "People", w kolizji ranna została kobieta, co wzbudziło szczególne zmartwienie byłego gubernatora Kalifornii.

Manager słynnego "Terminatora" zabrał stanowisko w sprawie. W oficjalnym oświadczeniu przekazał: "Aktor czuje się dobrze, jego jedynym zmartwieniem jest teraz kobieta, która została ranna".

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Arnold Schwarzenegger - jak doszło do wypadku?

Arnold Schwarzenegger uderzył swoim samochodem marki GMC Yukon w czerwoną Toyotę Prius, powodując tym samym wybuch poduszek powietrznych wewnątrz pojazdu. Portal TMZ podawał, że auto aktora wjechało na dach drugiego auta, po czym się przewrócił i uderzył w Porsche Cayenne. W sieci można znaleźć mnóstwo zdjęć z tego zdarzenia.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości