Gwiazdy

Arek Kłusowski prosto ze swojego domu z piosenką „Po tamtej stronie”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Arek Kłusowski to znakomity kompozytor, tekściarz, laureat wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Nazywany jest najbardziej obiecującym wokalistą wśród młodych debiutantów. Niedawno wziął udział w akcji „Kwarantanna na na!”, gdzie zaśpiewał utwór „Po tamtej stronie”. Zobaczcie fragment koncertu.

Koncert „Kwarantanna na na”

W ramach akcji „Kwarantanna na na!” Szlachetna Paczka i artyści z wytwórni Kayax podjęli się kameralnych koncertów live. Muzycy prosto ze swojego domu umilali fanom czas spędzany w samotności. Takie przedsięwzięcia nie tylko sprawiają, że kwarantanna staje się bardziej przyjazna, ale także niosą pomoc tym, którzy teraz najbardziej jej potrzebują.

Podczas domowych „spotkań” z zespołami i wokalistami mogliśmy usłyszeć między innymi Arka Kłusowskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Mery Spolsky, duet KARAŚ/ROGUCKI

Arkadiusz Kłusowski

Karierę w muzycznym show-biznesie rozpoczął w jednym z talent show. Mimo młodego wieku jego dorobek artystyczny jest dość imponujący. Artysta ma za sobą ponad 500 koncertów, również z artystami takimi jak Lady Pank czy Dżem. Wśród osiągnięć wymienić można także współpracę z Jennifer Batten (gitarzystką Micheala Jacksona), która zaprosiła go na swoją trasę koncertową oraz Jackiem Moorem (synem Garego Moora).

Muzyka Arka? Napisane i skomponowane przez wokalistę piosenki zachwycają zarówno aranżacją, jak i talentem literackim. Arek jest także autorem testów piosenek wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. m.in. Ewy Farny, Dody, Mateusza Ziółko, Tabba, Zouzy, Sound and Grace.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości