Gwiazdy

Ariana Grande w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż. Co wiemy o jej wybranku?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W poniedziałkowy wieczór media obiegła zaskakująca informacja. Jak podaje portal TMZ, kilka dni temu Ariana Grande i Dalton Gomez zostali małżeństwem. Co wiadomo o uroczystości?

Ariana Grane wyszła za mąż

Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich fanów 28-letniej wokalistki. Utalentowana gwiazda w majowy weekend wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Dalton Gomez - agent nieruchomości. Para do ostatniej chwili utrzymywała informację o ślubie w tajemnicy. Wszystko wydało się już po fakcie. Jak podają zagraniczne portale plotkarskie, ceremonia odbyła się w Montecito (Kalifornia) w willi, którą piosenkarka niedawno kupiła. W wydarzeniu uczestniczyli tylko najbliżsi gwiazdy i jej męża.

Pobrali się. To było malutkie i intymne przyjęcie, w którym uczestniczyło mniej niż 20 osób [...] Para i obie rodziny nie mogą być szczęśliwsze. To nie była typowa ceremonia. Ona i jej narzeczony, Dalton, powiedzieli sobie "tak" w bardzo nieformalny sposób . To był tylko ich moment

- mówi źródło.

Przypominamy, że w zeszłym roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia Dalton oświadczył się wokalistce. Szczęśliwa Ariana podzieliła się wtedy informacją o zaręczynach w mediach społecznościowych.

Kim jest mąż Ariany Grande?

Mąż Ariany Grande nazywa się Dalton Gomez. Mężczyzna urodził się i wychował w Południowej Kalifornii, ma 26 lat i jest młodszy o dwa lata od piosenkarki. Zagraniczne media podają, że Dalton jest agentem nieruchomości związanym z firmą Aaron Kirman Group.

Szczęśliwej parze młodej życzymy dużo miłości.

Ariana Grande wysłała prezenty dzieciom ze szpitala w Manchesterze

Zobacz także:

Najlepsze wiosenne stylizacje ze spodniami w roli głównej. Zainspiruj się stylem gwiazd

Zapierający dech w piersi pokaz Saint Laurent. Malownicze krajobrazy sprawiają, że nie można oderwać od niego wzroku

W zeszłym roku nazwana została polską Arianą Grande. Na naszej scenie Juli Chan zaprezentowała swój drugi singiel

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości