Gwiazdy

Ariana Grande wyjawiła prawdę o ślubie. Zdjęcia w sukni ślubnej zachwyciły fanów

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ariana Grande pokazała, jak wyglądała w jednym z najważniejszych dni w swoim życiu. O ceremonii, która obyła się 15 maja poinformowały amerykańskie tabloidy. Teraz gwiazda podzieliła się zdjęciami z uroczystości.

Kim jest mąż Ariany Grande?

Ariana Grande poślubiła agenta nieruchomości, Daltona Gomeza, którego poznała w ubiegłym roku. Para wspólnie spędziła lockdown w domu piosenkarki. Do zaręczyn doszło w grudniu. Na palcu gwiazdy znalazł się pierścionek z brylantem i perłą.

Para nie zdradziła, gdzie nawiązała się ich znajomość, wiadomo jednak, że mają spore grono wspólnych znajomych, wśród których jest m.in. Miley Cyrus. W przeszłości Dalton był tancerzem, pochodzi z Californii i jest dwa lata młodszy od swojej żony.

Jak wyglądała suknia ślubna Ariany Grande?

Na profilach społecznościowych piosenkarki pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Media za oceanem donoszą, że na przyjęciu bawiło się jedynie dwadzieścia osób. Gwiazda opisała zdjęcia jedynie datą ślubu, która rozwiała wszelkie wątpliwości, co do terminu uroczystości - wcześniej podawano rozbieżne wersje.

Na ten wyjątkowy dzień Ariana wybrała prostą kreację w kolorze kości słoniowej. Uwagę zwracał mocno wycięty dekolt na plecach zakończony efektowną lamówką. Włosy na czubku głowy zebrano w charakterystyczny dla gwiazdy kucyk, reszta pozostała rozpuszczona. Dopełnieniem stylizacji był kilkuwarstwowy, krótki welon w stylu vintage.

Jak donosi amerykański "Vogue", za stworzenie kreacji odpowiedzialna jest królowa sukien ślubnych, czyli Vera Wang. Projektantka miała obiecać Arianie uszycie sukni ślubnej, gdy obie panie spotkały się na MET Gali.

Zobacz wideo: Drugie życie sukien i gadżetów ślubnych

Zobacz też:

Tatiana Okupnik po 42 latach dowiedziała się o chorobie. "Kości zaczęły pękać na potęgę"

Zmarł Artur Ligęska, który przez rok był przetrzymywany w arabskim więzieniu. Miał 40 lat

Katarzyna Grochola opublikowała urocze zdjęcie z kilkuletnią Dorotą Szelągowską. "Tak wygląda miłość"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości