Gwiazdy

Archiwalny przegląd prasy z 2005 roku. Spodnie Marcina Prokopa tematem jednej z poczytnych gazet

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kinga Rusin ogłaszała powrót do telewizji, Tatiana Okupnik odeszła z Blue Cafe, nieudany występ Mandaryny w Sopocie, głośna okładka państwa Ibiszów, za duże spodnie Marcina Prokopa. O tym m.in. donosiły media w 2005 roku, czyli w czasie, kiedy na antenie pojawiło się Dzień Dobry TVN. Z okazji 15-lecia naszego programu do archiwalnych gazet zajrzał Mateusz Hładki.

Kinga Rusin na okładce "Gali": „Teraz stawiam na siebie”

W 2005 roku dziennikarka ogłosiła swój wielki powrót do telewizji i start nowego programu Dzień Dobry TVN. Jak mówiła wtedy w wywiadzie, przyszedł czas, w którym wierzy w siebie, może zapracować na swoje nazwisko i ma moc twórczą.

Nic się nie zmieniło. Kinga forever in our hearts

- podkreślił Mateusz Hładki

Marcin Prokop w rankingu niechlujnych gwiazd

„Pośladki wyzierające z obwisłych spodni należą do znanego dziennikarza Marcina Prokopa. Spodnie Marcina wyglądają na rozmiar za duże! Nie każdemu facetowi przystoi noszenie takich spodni. Poza tym ta moda powoli przemija" - oceniał w 2005 roku stylista Tomasz Jacyków.

Potem Marcin był w rankingach najprzystojniejszych i najlepiej ubranych

- protestowała prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman.

Czym żyła Polska w 2005 roku?

Mandaryna w Sopocie

"O tym, że organizowany przez TVN Sopot Festival będzie wielkim wydarzeniem muzycznym, wiadomo było od dawna. Ale nikt się nie spodziewał, że sopocka scena stanie się również miejscem wielkiego osobistego dramatu jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich piosenkarek Marty Wiśniewskiej - donosił "Fakt".

Bulwarówki jeszcze przez kilka dni pisały o niefortunnym występie żony Michała Wiśniewskiego i spekulowały o tym, że muzyczne małżeństwo się rozsypuje.

Mandaryna dziś mówi, że to po prostu była wpadka, która mogła, ale nie musiała się wydarzyć. To miał być jej wielki hit "Ev'ry Night", czysto nie zaśpiewała, były łzy rozpaczy, jej ówczesny mąż nie dotarł na festiwal, miał swoje koncerty i zobowiązania

- opowiadał Mateusz Hładki.

Ibiszowie w ciąży

W grudniu 2005 roku na okładce "Vivy" w ciążowej sesji pojawili się Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz.

Ania była wtedy wziętą niemiecką aktorką, jeździła regularnie do Berlina na plany seriali i grała główne role

- zaznaczył nasz dziennikarz.

Tatiana Okupnik odeszła z Blue Cafe

„Wypięła się na Blue Cafe” - donosił "Super Express". "Fani przeżyli szok, gdy dowiedzieli się o rozstaniu z zespołem. Ale w branży muzycznej nie było zaskoczenia. Konflikt z Pawłem Rurakiem, liderem zespołu, narastał od dawna" – pisała gazeta 15 lat temu.

Pamiętam, że się troszkę w Tatianie wtedy podkochiwałem, jak szalała na scenie w tych kusych spódniczkach

- przyznał prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Znamy nietypowe imię malucha

Anna Nowak-Ibisz na fotografii z Vincentem. "Łatwiej wielbłądziemu przez ucho igielne, niżlii matce z synem na zdjęciu za jego zgodą"

Tatiana Okupnik wstydziła się swojego brzucha. "Musimy przestać się przejmować, co mówią inni"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości