Gwiazdy

Meghan i Harry świętują pierwsze urodziny Archiego. Pokazali urocze nagranie z chłopcem

Gwiazdy

x-news

To był wyjątkowy dzień dla rodziny Sussexów. W środę, 6 maja Archie Harrison skończył rok. Z tej okazji Meghan i Harry postanowili podzielić się z fanami nagraniem, z synkiem w roli głównej. Archie jest wierną kopią księcia Harrego.

Pierwsze urodziny Archiego

Ostatnie nagranie z Archie Harrisonem pojawiło się we wrześniu 2019 roku. Instagram Sussexów wciąż pozostaje nieaktywny, jednak z okazji urodzin syna pojawili się na wyjątkowym nagraniu brytyjskiej fundacji "Save The Children".

Na wideo obecna jest Meghan, Archie i... głos księcia Harrego, który wszystko filmował. Księżna czyta maluchowi jego ulubioną książkę z obrazkami "Duck! Rabbit!", a mały Archie - jak na roczniaka przystało - raz jest zainteresowany tym co robi mama, a raz dokazuje.

Życzenia od brytyjskiej rodziny królewskiej

Królewska korespondentka Katie Nicholl, w rozmowie z brytyjskim tygodnikiem "OK! Magazine" zdradziła, że urodzinowe przyjęcie Archiego pierwotnie miało się odbyć w Wielkiej Brytanii. Plany zmieniły się przez panującą pandemię koronawirusa. Rodzina dla bezpieczeństwa pozostała w Los Angeles.

To jednak nie sprawiło, że maluch nie zobaczył swojej brytyjskiej części rodziny. Katie Nicholl powiedziała, że zarówno królowa Elżbieta II, a także William i Kate wraz z dziećmi złożyli synowi Meghan i Harrego życzenia przez video-kamerkę.

Królowa złożyła mu życzenia przez aplikację Zoom, tak samo jak dzieci z Cambridge. Nie widzieli swojego małego kuzyna od miesięcy, więc nie mogli się doczekać, aż zobaczą, jak bardzo urósł

- oznajmiła królewska korespondentka.

W nieco inny sposób życzenia "złożył" wnukowi dziadek, książę Karol. Na profilu instagramowym Clarence House pojawiło się wspólne zdjęcie księcia Karola, Harrego i Archiego, wykonane podczas chrzcin chłopca.

Wszystkiego najlepszego dla Archiego, który dziś obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jego zdjęcie z dziadkiem zostało wykonane po chrzcie chłopca w lipcu 2019 roku

- czytamy w opisie.

W komentarzach pod postem przeczytać możemy dość nieprzyjemne komentarze, w których obserwatorzy rodziny królewskiej sugerują, że zdjęcie jest zimne i nie ukazuje ich dobrych stosunków.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości