Apoloniusz Tajner (65l.) zostanie ojcem! Jego partnerka jest o 36 lat od niego młodsza

Gwiazdy

Aktualizacja:

Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego ukochana Izabela Podolec (29 l.) zostaną rodzicami! Apoloniusz Tajner ma dwójkę dzieci, jest już nawet dziadkiem. Teraz znów będzie tatą!

Zobacz też:

Kim jest Izabela Podolec - młodsza o 36 lat partnerka Apoloniusza Tajnera. To dyrektor marketingowa!

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec spodziewają się dziecka. Nikomu na razie nie zdradzili, jakiej płci jest dziecko. Apoloniusz Tajner ma z poprzedniego związku syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest też dziadkiem trzynastoletniego Maksymiliana i trzynastoleletniej Sary.

Historia miłości Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec

Apoloniusza Tajnera i Izabelę Podolec dzieli aż 36 lat. Co ciekawe, para poznała się... w pociągu!

Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. (...) Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało - opowiadała Izabela Podolec w studiu Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Kinga Korta pokazała syna Graysona!

Podolec nie wiedziała, kim jest Apoloniusz Tajner. Na początku pomyliła go z jednym z aktorów z "Na Wspólnej".

Nie, absolutnie nie wiedziałam. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam - "Tak, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było - opowiadała Izabela Podolec.

Więcej: Dzieli ich 27 lat. Będą mieć dziecko. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Czy Izabela Podolec czuje, że dzieli ją aż 36 lat z jej partnerem Apoloniuszem Tajnerem?

To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej.

A jak na tak dużą różnicę wieku między Izabelą a Apoloniuszem zareagowali jej rodzice?

My z mamą się przyjaźnimy, więc ja od razu jej powiedziałam. Oczywiście, że było takie "O matko boska, co ty robisz?!". Ale z drugiej strony było zaufanie do mnie.

Kim jest Izabela Podolec?

Izabela Podolec pochodzi z podkarpackiego Jarosławia. Po raz pierwszy oficjalnie Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pokazali się razem podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 wystąpili razem na Balu Mistrzów Sportu.

Więcej: