Gwiazdy

Apoloniusz i Izabela o narodzinach swojego synka Leopolda: "Jest cudownie!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W połowie maja 2019 wzięli ślub, półtora miesiąca zostali rodzicami. Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec-Tajner mają syna! W studiu Dzień dobry TVN świeżo upieczeni rodzice opowiedzieli o narodzinach swojego szczęścia Leopolda.

Leopold Tajner jest już na świecie!

Chłopczyk urodził się półtora miesiąca temu. Jak wspomina Iza, choć data porodu zbliżała się już wielkimi krokami, to tego pamiętnego dnia pojechała do szpitala w zupełnie innym celu.

Pojechałam do szpitala, ponieważ miałam nadciśnienie tętnicze. Nie spodziewałam się, że po tej wizycie wrócę do domu już z synkiem.

Iza dodała, że w macierzyństwie zaskoczyło ją dosłownie wszystko. Młodej mamie we wszystkim pomagał mąż Apoloniusz, który w rodzicielstwie wie już wiele.

Syn dodał mi wiele energii.

-dodał szczęśliwy tata.

Apoloniusz Tajner: "Zostałem ojcem"

Jak poinformował były trener skoczków narciarskich, syn urodził się już półtora miesiąca temu, jednak dopiero teraz para zdecydowała się poinformować o tym opinię publiczną. Dziecko jest zdrowe i otrzymało imiona: Leopold Apoloniusz. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy.

Zobacz też: Apoloniusz Tajner (65l.) zostanie ojcem! Jego partnerka jest o 36 lat od niego młodsza

Potwierdzam, że zostałem ojcem. Dziecko urodziło się zdrowe, a nosi imiona Leopold Apoloniusz"

zdradził „Super Expressowi” Apoloniusz Tajner

Kim jest Izabela Podolec

Izabela Podolec (29 l.) pochodzi z podkarpackiego Jarosławia. Podolec jest dyrektor marketingową, a prywatnie jest żoną Apoloniusza Tajnera (65 l.). Kiedy zaczynali się spotykać, Podolec miała zaledwie 21 lat, Tajner zaś 57. Poznali się... w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa.

Zobacz też: Apoloniusz Tajner (65l.) ożenił się z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec! >>>

Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało

opowiadała Izabela Podolec w studiu Dzień Dobry TVN

Dzieli ich 36 lat

Apoloniusza Tajnera i Izabelę Podolec dzieli aż 36 lat! Apoloniusz Tajner ma z poprzedniego związku syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest też dziadkiem trzynastoletniego Maksymiliana i trzynastoletniej Sary.

Zobacz też: Izabela Podolec - kim jest żona Apoloniusza Tajnera? Jaka jest różnica wieku? >>>

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości