Gwiazdy

Antykryzysowa Tarcza Rozrywkowa. Artyści zdradzili co zaprezentują na scenie

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Andrus, Kołaczkowska, Moś i Januszkiewicz - z tarczą?

Joanna Kołaczkowska, Kasia Moś, Artur Andrus oraz Marcin Januszkiewicz pojawili się w programie Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o Antykryzysowej Tarczy Rozrywkowej, czyli spektaklu wypełnionym uśmiechem i improwizacją.

Czym jest ATR?

ATR, czyli Antykryzysowa Tarcza Rozrywkowa to spektakl, który widzowie będą mogli zobaczyć 17 marca na scenie teatru 6. piętro.

"BrzydUla 2"

Małgorzata Socha o "BrzydUli"
Małgorzata Socha o "BrzydUli"
wideo 2/4

- Chcielibyśmy, żeby tam się działy takie rzeczy, o których sami jeszcze nie wiemy. Chcielibyśmy uspokoić publiczność, że duża część jest przygotowana. Wiemy, że wyjdziemy z piosenkami, z tekstami gotowymi, ale jednak chcemy, żeby tam się coś takiego wydarzyło, na co sami nie jesteśmy gotowi - powiedział Artur Andrus.

Próby trwają online, ponieważ obsada jest z różnych miejsc w Polsce.

Antykryzysowa Tarcza Rozrywkowa

Antykryzysowa Tarcza Urodzinowa to też prezent dla Teatru 6. piętro, który w tym roku obchodzi swoje 12. urodziny. Twórcy cieszą się, że będą mogli spotkać się na scenie.

- Ta Antykryzysowa Tarcza Rozrywkowa wzięła się stąd, że myśmy się za sobą stęsknili, tzn. i za publicznością i za sobą. Ja z każdą z tych osób spotkałem się przy pisaniu takich piosenek z prawdziwego zdarzenia, takich improwizowanych piosenek na podstawie jakichś wydarzeń - powiedział Artur Andrus.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości