Gwiazdy

Antoni Królikowski opublikował zabawne zdjęcie Joanny Opozdy. Fan: "Nie wiem, czy to nie ostatni dzień z życia męża"

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska

Antoni Królikowski i Joanna Opozda niedawno wzięli ślub. Uczucie młodego małżeństwa wciąż rośnie, a aktor niejednokrotnie chwali się swoją żoną na Instagramie. Najnowsze zdjęcie, które udostępnił na profilu, przedstawia Asię, która wydaje się być zdenerwowana. Co się wydarzyło?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - ślub

O miłości Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego było głośno od momentu, w którym tylko się rozwinęła. Wielu zastanawiało się, czy aktorce uda się utrzymać przy sobie ukochanego, który zasłynął kilkoma głośnymi związkami, chociażby z celebrytką Julią Wieniawą. Niestety po jakimś czasie para się rozstała i gdy fani myśleli, że Asia i Antek ułożą sobie życie u boku innych osób, oni postanowili wrócić do siebie. Jakiś czas potem polskie media obiegła informacja, że Opozda i Królikowski planują ślub.

Ceremonia zaślubin miała miejsce 7 sierpnia w jednym z Warszawskich kościołów. Na uroczystości zgromadziło się wiele znanych osób, nie zabrakło wśród nich Mariny Łuczenko-Szczęsnej, Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża Radosława Majdana.

"Rozgniewana" żona

Teraz para cieszy się sobą na co dzień, a oznak ich szczęścia nie brakuje w sieci. Ostatnio Antek Królikowski postanowił udostępnić w sieci zdjęcie swojej "rozgniewanej" ukochanej. Widać na nim, jak Asia precyzyjnie naśladuje minę postaci z kreskówki, widocznej na jej koszulce. Aktor podpisał fotografię następującymi słowami: "moja kochana żona codziennie o poranku". Rozbawieni fani pary chętnie spekulują, czy Królikowski przeżyje po opublikowaniu tego zdjęcia: "Mrugnij dwa razy, jeśli jesteś przetrzymywany", "Nie wiem, czy to nie ostatni dzień z życia męża" - piszą w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości