Gwiazdy

Antek Królikowski pozdrawia fanów z windy. Zaniepokojona fanka zwróciła uwagę na jego dłoń

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

W życiu Antka Królikowskiego ostatnio sporo się dzieje. Na początku sierpnia aktor wziął ślub z Joanną Opozdą, a swoim szczęściem podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz opublikował w sieci informację o czekających na niego nowych wyzwaniach zawodowych. Uwagę internautów przykuł jednak pewien szczegół.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda stanęli na ślubnym kobiercu 7 sierpnia 2021 roku. Fotografie upamiętniające wyjątkową uroczystość pojawiły się na instagramowych profilach obojga małżonków, dzięki czemu fani mieli szansę złożyć im szczere życzenia i gratulacje.

Informacja o ślubie aktorskiej pary wzbudziła niemałe emocje wśród internautów. Wielu z nich zachwycało się efektami ślubnej sesji oraz zjawiskową suknią panny młodej. Najwięcej radości przyniósł im jednak fakt, że zakochani w końcu zdecydowali się oficjalnie rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Antoni Królikowski pozdrawia fanów z windy

Nieco ponad miesiąc po ślubie, Antek Królikowski poinformował internautów o swoich nowych planach zawodowych. Okazuje się, że poważne zmiany w życiu prywatnym nie przyczyniły się do zwolnienia tempa w jego karierze. Aktor opublikował w sieci selfie, pod którym znalazła się informacja o projekcie, nad którym obecnie pracuje.

Zacząłem dzisiaj nowy film. Scenariusz petarda i świetna ekipa. Więcej szczegółów już wkrótce, a tymczasem pozdrawiam z windy i życzę udanego piątku

- napisał pod zdjęciem Antek Królikowski. Nowina wzbudziła entuzjazm wśród obserwatorów, którzy chętnie komentowali wpis.

"Trzymamy kciuki!", "Pięknie się rozwijasz w świecie filmu" - pisali fani. Uwagę jednej z internautek przykuło jednak coś jeszcze. "Gdzie obrączka" - zażartowała fanka, dodając na końcu wymowne emotikonki.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Bracia Królikowscy – Janek, Antek i Ksawery

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości