To już oficjalne. Antek Królikowski ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka aktora?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Olszanka/East News

Plotki i spekulacje znalazły swoje potwierdzenie. Antek Królikowski jest w nowym związku. Popularny aktor związał się z koleżanką „po fachu”. Co wiemy o jego dziewczynie?

Antek Królikowski ma nową dziewczynę

Antek Królikowski niedawno rozstał się z Kasią Dąbrowską. Para spędziła razem 1,5 roku. Niedługo po ogłoszeniu tej informacji, aktor był widywany z aktorką Joanną Opozdą. Portale plotkarskie sugerowały, że to jego nowa dziewczyna.

Spekulacje podsyciły zdjęcia z jednej z warszawskich restauracji, w których rzekomo doszło do sprzeczki między parą a kelnerką. Sam zainteresowany nie wypowiadał się na ten temat. Aż do teraz.

Aktor wyjaśniał okoliczności sprzeczki i przypadkowo zdradził, że Joanna Opozda jest jego nową wybranką.

Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł...

- wyznał aktor w rozmowie z „Pudelkiem”.

Na swoim Instagramie Królikowski opublikował urocze zdjęcie psów. Jeden należy do niego, a drugi do Joanny.

Joanna Opozda – kim jest wybranka Królikowskiego?

Joanna Opozda to aktorka i modelka. Jest absolwentką wydziału aktorskiego szkoły teatralnej we Wrocławiu. Możecie znać ją z takich filmów jak „Planeta Singli”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, czy „Pech to nie grzech”.

W filmie Lecha Majewskiego „Brigitte Bardot cudowna” Opozda zagra główną rolę. Francuska legenda kina osobiście zatwierdziła jej zdjęcia próbne.

To nie koniec sukcesów Joanny. Zdjęcia pięknej aktorki publikowane były m.in. we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”. Nowej parze życzymy dużo miłości!

Antek Królikowski ma duszę sportowca. Która dyscyplina jest mu szczególnie bliska?

Zobacz też:

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska uciekła z miasta? "Żeby nie czuć się jak zając na polowaniu"

Michał Koterski zagra Edwarda Gierka. Przeczytaj ekskluzywny wywiad z producentem. "To będzie najgłośniejszy film 2021 roku"

Takiej Małgorzaty Foremniak jeszcze nie widzieliście. Fanka: "Najważniejsze, że osiwieć można pięknie"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska