Gwiazdy

Antek Królikowski i Asia Opozda zagrają w jednej produkcji? Zdaniem aktora blond piękność ma niewykorzystany potencjał

Gwiazdy

Antek Królikowski

Od kilku dni w mediach głośno mówi się o nowej relacji Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą. Czy aktorzy są razem? Fani twierdzą, że mężczyzna od jakiegoś czasu spotyka się z dobrą koleżanką po fachu.

Antek Królikowski – koniec relacji z Kasią

Antek Królikowski przez ostatnie półtora roku spotykał się z Kasią Dąbrowską. Choć była już dziewczyna aktora, unikała rozgłosu medialnego, wszystko wskazywało na to, że para wiedzie szczęśliwe życie. Ku zdziwieniu fanów w zeszłym tygodniu Katarzyna postanowiła poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych, że związek z Antkiem jest już przeszłością.

Fani szybko dostrzegli, że Antek prawdopodobnie znalazł już sobie nowy obiekt westchnień. Aktora kilkukrotnie widziano w towarzystwie pięknej Joanny Opozdy.

Antek szedł tydzień temu z Joanną Opozdą za rękę po Starym Mieście

– komentowali czytelnicy na portalach plotkarskich.

Antek Królikowski pomaga Asi w znalezieniu pracy

Portale plotkarskie znalazły już pierwsze zdjęcia, na których Antek i Asia trzymają się za ręce i obdarowują uściskami. Co więcej, jeden z informatorów zdradził, że relacje dwojga są na tyle bliskie, że aktor dokłada wszelkich starań, aby pomóc blond piękności znaleźć pracę w zawodzie. Niestety z powodu pandemii wiele produkcji zwolniło tempo i chociaż Antek nie narzeka na brak propozycji, w przypadku Joanny spawy wyglądają trochę inaczej.

Antek wszędzie szuka pracy dla Asi. Jak ma spotkanie z jakimś producentem czy casting z reżyserem - przypomina o niej, również w czasie spotkań towarzyskich z branżą. Asia jego zdaniem ma niewykorzystany potencjał. Może grać i w filmie, i w serialu. Najbardziej marzy o tym, żeby mogli zagrać razem

– zdradziła jednemu z portali znajoma celebrytów.

Zobacz materiał, w którym Antek Królikowski zdradził, za co ceni Patryka Vegę.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości