Gwiazdy

Anna Wendzikowska ćwiczy jogę nad basenem. Fani pod wrażeniem: "Człowiek guma"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kamil Piklikiewicz/East News Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska nawet podczas urlopu nie zapomina o ćwiczeniach. Dziennikarka znana z zamiłowania do pole dance podczas wyprawy do Omanu postawiła jednak na praktykę jogi. Piękny widok i niezwykle wygimnastykowane ciało naszej specjalistki od filmu podbiły serca internautów.

Anna Wendzikowska ćwiczy jogę

Anna Wendzikowska jest dziennikarką Dzień Dobry TVN i jak mało kto zna się na filmach. Natomiast prywatnie zasłynęła jako wielka miłośniczka podróży, która często zabiera ze sobą kompanów. Mowa w tym przypadku o jej dwóch córkach - Kornelii i Antoninie. W instagramowej galerii redaktorki odnajdziemy fotografie z przeróżnych zakątków świata. Tym razem zaskoczyła swoich fanów, bo wybrała się na urlop do Omanu, czyli miejsca, które niekoniecznie znajduje się w czołówce wakacyjnej listy podróżujących Polaków.

- Powiem Ci Aniu, że nigdy nie myślałam o Omanie jako atrakcyjnym kierunku, a jak patrzę na Twoje zdjęcia, to nabieram ochoty, by tam pojechać! - napisała jedna z internautek.

Wiele biur podróży reklamuje Oman jako "jeszcze wciąż nieodkryty kraj na Bliskim Wschodzie". I tak nasza dziennikarka postanowiła go eksplorować.

Anna Wendzikowska praktykuje jogę przy basenie

Podczas urlopu Anna Wendzikowska nie zapomniała o aktywności i jodze, która obok pole dance jest jej szczególnie bliska. Dziennikarka we wrześniu świętowała 40. urodziny i w jednym z postów wyznała, że "osiągnęła formę życia". - Zawsze byłam chuda, ale nigdy nie miałam dobrej (lekko) umięśnionej sylwetki - napisała wówczas.

Podkreśliła też, że joga i medytacja stały się "podstawą życia w harmonii ze sobą". W Omanie wybrała "sunrise yoga practice", którą ćwiczyła przy basenie. W komentarzu pod zdjęciem zdradziła, że dzięki jodze przestał ją boleć kręgosłup. - Warto zacząć od najprostszych ćwiczeń, ile ciało pozwala... - poradziła fanom.

Internauci zgodzili się z dziennikarką, po czym napisali, co sądzą na temat jej wyrzeźbionej sylwetki. "Bosko wyglądasz", "Człowiek guma", "Jaka wygimnastykowana", "Ładną figurę masz" - czytamy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Wendzikowska skończyła 40 lat

Anna Wendzikowska skończyła 40 lat
Anna Wendzikowska skończyła 40 lat
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości