Gwiazdy

Anna Wendzikowska poleca premiery: "Hellboy", "After" i "Przypływ wiary"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W polskich kinach swoje premiery będą miały takie filmy jak: "Hellboy", "After" i "Przypływ wiary". O czym są te produkcje? O filmach, które warto zobaczyć w weekend mówiła w Dzień Dobry TVN reporterka Anna Wendzikowska.

"Hellboy" - opis filmu

"Hellboy" to film fantasy o czerwonoskórym zabijace ze spiłowanymi rogami, który w tej części produkcji podejmuje walkę z mityczną królową czarownic. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans.

W postać głównego bohatera wciela się tym razem David Harbour, a reżyserem produkcji jest Neil Marshall.

"After" - opis filmu

"After" to ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym.

Bohaterką jest pilna uczennica Tessa Young, która zaczyna pierwszy rok college’u. Pewnego dnia w jej uporządkowane życie wkracza tajemniczy i zbuntowany Hardin Scott. Tessa do tej pory unikała osób podobnych do niego, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem Hardin stanie się wszystkim, czego dziewczyna będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed nią świat uczuć, doznań i namiętności.

W postać Tess wciela się Josephine Langford, a Hardina - Hero Fiennes-Tiffin. Reżyserką produkcji jest Jenny Gage.

"Przypływ wiary" - opis filmu

"Przypływ wiary" to prawdziwa historia Joyce Smith, której adoptowany syn John, wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri. Kiedy chłopak leży bez życia w szpitalu, Joyce nie poddaje się. Jej niezachwiana wiara porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie syna, mimo iż medycyna jest bezsilna, a lekarze nie dają mu żadnych szans.

W filmie grają: Chrissy Metz, Josh Lucas, Topher Grace i Mike Colte. Reżyserką produkcji jest Roxann Dawson.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości