Gwiazdy

Anna Wendzikowska pokazuje swoje mieszkanie: "Poza sypialnią odzyskałam salon"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Wendzikowska często udowadnia, że ma świetny gust. Jej kreacje zawsze są dopracowane do perfekcji, nikogo zatem nie powinno dziwić, że w swoim mieszkaniu również zadbała o każdy detal. Zobaczcie, jak stylowo mieszka nasza dziennikarka.

Anna Wendzikowska często zaprasza internautów do swoich czterech kątów. To właśnie stamtąd zdarza jej się publikować zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszka.

Mieszkanie Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska swoje lokum urządziła bardzo stylowo, a każdy dodatek jest w nim przemyślany. Wnętrze wpasowuje się w obowiązujące trendy. W kuchni dominuje biel, szarości i czerń. A jak powszechnie wiadomo, to najmodniejsze połączenie kolorystyczne ostatnich lat. Z kolei na ścianie dostrzeżemy klimatyczne czarno-białe fotografie.

Sypialnia Anny Wendzikowskiej

Nasza dziennikarka zadbała również o strefę relaksu. Do niedawna sypialnię dzieliła z córeczkami, postanowiła je jednak przeprowadzić do pokoju dziecięcego. I tak sypialnię ma teraz całą dla siebie. Znajduje się w niej duże, pikowane łóżko ze stylowym wezgłowiem. Uwagę przyciąga też duże wejście do łazienki, które jest szklane. Biała łazienka przełamana czernią wygląda jak rodem z hollywoodzkiej produkcji. Zerknijcie tylko na grafiki, które widnieją na ścianie.

Pokój dziecięcy i bawialnia

Z kolei dziecięcy pokój został urządzony bardzo przytulnie - jest tam oczywiście dużo zabawek i pudrowo-różowe elementy. Od razu widać, że to miejsce należy do dziewczynek.

Moje dziewczynki miały osobne pokoje i żadna z nich nie chciała spać u siebie, obie ze mną w łóżku… Pokoje stały nieużywane, a zabawki zajmowały cały salon, aż wpadłam na pomysł, żeby w pokoju na górze zrobić im wspólną sypialnię (są zachwycone, a dzięki pościeli z Frozen wynegocjowałam, że śpią tam, a nie w mojej sypialni), a na dole wspólną bawialnię i tam teraz zamieszkały wszystkie zabawki: kuchenki, domki, zamki Elzy, zjeżdżalnia, basen z kulkami, pluszaki, książeczki… A ja poza sypialnią odzyskałam salon

- cieszy się dziennikarka.

Salon Annny Wendzikowskiej

Kilka miesięcy temu internauci zachwycali się salonem naszej specjalistki od tematyki filmowej. Wysoki sufit i turkusowa kanapa naprawdę robią wrażenie. Do tego biały, kwadratowy stół oraz czarny, welurowy fotel. Pokój ozdabia szaro-biały dywan, a wzrok przykuwa wielkie okno. To właśnie w takiej aranżacji Ania wypoczywa z córkami.

Garderoba Anny Wendziowskiej i przestrzeń do pracy

Jak na miłośniczkę mody przystało, Anna Wendzikowska może się pochwalić dużą garderobą, w której dominuje jasna kolorystka. Półka na buty, wieszak na płaszcze - każda część ubioru ma swoje miejsce.

W dobie pandemii wielokrotnie mogliśmy zobaczyć kącik do pracy naszej dziennikarki. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć półki wypełnionej książkami oraz stolika na laptop. To właśnie z tego miejsca Ania opowiadała widzom o polecanych przez nią filmach.

Zobacz też:

W klimacie lat 80. o stereotypach. Sylvia Novak i jej "Bawię się świetnie"

Marina Łuczenko-Szczęsna zniknęła z mediów społecznościowych. "Nie zwykłam obarczać innych swoimi problemami, czy smutkami"

Pierogi Darii Ładochy i Martyna Wojciechowska z flagą na Antarktydzie. Dzień Niepodległości na zdjęciach polskich gwiazd

Zobacz wideo: Rodzinne bajki na weekend

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości