Anna Wendzikowska i jej plan na dzień dobry

Gwiazdy


Anna Wendzikowska jest dziennikarką zajmującą się tematyką filmową. To ona dla Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Specjalnie dla Was przygotowała listę filmów, które sprawią, że miło Wam będzie zaczynać dzień.

Filmy na dobry humor

W tej kategorii Anna Wendzikowska umieściła:

"Dzień dobry TV" - film przedstawia perypetie producentki telewizyjnej, Becky Fuller, która otrzymuje propozycję wyprodukowania nowego, porannego programu. Na początku jednak musi okiełznać ekscentrycznych prezenterów, Mike'a i Colleen.

"Green Book" - film opowiada historię czarnoskórego genialnego muzyka, który rekrutuje ochroniarza, by ten był jego kierowcą, a jednocześnie pomagał mu w razie, gdyby pojawiły się jakieś problemy. W czasie ich wspólnej podróży rodzi się między nimi przyjaźń. Film z jednej strony opowiada o ważnym temacie, jakim jest segregacja rasowa w Stanach Zjednoczonych w latach 60. ubiegłego wieku, a z drugiej - temat ten podany jest w sposób bardzo lekki, komediowy.

Filmy pobudzające

Do tej kategorii Anna Wendzikowowska zaliczyła:

"Deadpool" - produkcja o superbohaterze, który jest niezdarny, niegrzeczny i niepoprawny politycznie. W tym bohaterze każdy znajdzie coś z siebie.

Zobacz także:

"Deadpool 2". Ryan Reynolds znowu ma niewyparzoną buzię

Filmy Quentina Tarantino: "Bękarty Wojny", "Django" i "Nienawistna ósmeka" - reżyser idealnie łączy film akcji z elementami komediowymi i nigdy nie wiadomo, kiedy bohater zginie.

Zobacz także:

Nowy Tarantino to opowieść o kłamstwie i zdradzie

"Creed: Narodziny legendy" - ta produkcja to triumfalny powrót Sylvestra Stallone'a do dobrego kina.

Zobacz także: Dolph Lundgren. Po 33 latach znowu został Ivanem Drago

Filmy familijne

W tej kategorii znalazła się produkcja "Piękna i Bestia" - to jeden z nielicznych filmów animowanych, który został nominowany do Oscara w kategorii NAJLEPSZY FILM.

Zobacz także:

Dorota Wellman sprzedaje bułki w piekarni! Hit sieci!

Bartka Jędrzejaka "Plan na dzień dobry"

Qczaja plan na dzień dobry – „poranny rozruch jest lepszy niż bezruch!”

Zrób komuś dobry dzień! Czekamy na zgłoszenia od widzów

Wszystko zaczyna się od Dzień Dobry! To program, który nadaje ton porankom

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN