Gwiazdy

Anna Wendzikowska ćwiczy pole dance. Fani z niedowierzaniem: "Zrobiłaś to po piątej lekcji?!"

Gwiazdy

Anna Wendzikowska należy do aktywnych użytkowników Instagrama. Na bieżąco relacjonuje, co w danej chwili robi. Teraz opublikowała fotografię z treningu, a internautki nie mogą wyjść z zachwytu.

Na profilu Anny Wendzikowskiej przede wszystkim odnajdziemy zdjęcia z jej podróży, zarówno prywatnych, jak i służbowych. Wiemy również, że dziennikarka lubi jeździć konno. Śmiało zatem możemy stwierdzić, że leżenie na kanapie nie jest dla niej. Gdy nie pracuje, stara się aktywnie spędzać czas wolny. I tak znalazła nowe hobby.

Anna Wendzikowska o pole dance

Nasza dziennikarka od niedawna ćwiczy pole dance. Sport ten od kilku lat stał się bardzo popularną formą aktywności - zwłaszcza wśród kobiet. Dlaczego Ania, wybrała akurat taniec na rurze?

Poczułam, że potrzebuję nowej zajawki i że muszę się jednak regularnie ruszać, a siłownia trochę mnie nudzi. Zbierałam się już od jakiegoś czasu do pole dance, bo słyszałam, że to super ćwiczenia na ciało. Jak patrzyłam na różne zdjęcia z zajęć, to byłam pewna, że nie będzie nudy

- wyjaśniła dziennikarka.

Anna Wendzikowska ćwiczy na rurze

To już piąta lekcja Ani na przestrzeni trzech tygodni. Obserwatorki jej profilu nie mogą uwierzyć, że w tak krótkim czasie opanowała nową figurę na rurze, ponieważ nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia te nie należą do łatwych. Zresztą sama dziennikarka przyznała, że "zdobyła całą masę siniaków", ale jest z siebie dumna, że się udało.

Chapeau bas dla Ani. Jej samozaparcie jest naprawdę imponujące.

Wow i to tylko po piątej lekcji? Zrobiłabym to gdzieś tak po pół roku albo i dlużej

Ćwiczyłam również i powiem jedno jest to mega ciężka sprawa. Brawo! P.S. Siniaki towarzyszyły non stop

Piękna linia. Obciągnięte palce. I ta lekkość. Mega i brawo

- piszą zachwycone internautki.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Kto zostanie nowym Bondem? Anna Wendzikowska spekuluje

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości