Gwiazdy

Anna Tomaszewska szczerze o rozwodzie z Andrzejem Grabowskim. "Postanowiłam o siebie zawalczyć"

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska
Michał Lichtański/East NewsAnna Tomaszewska

Aktorka teatralna, znana z roli Elżbiety Jepanczyn w przedstawieniu "Idiota", opowiedziała po latach o rozwodzie z Andrzejem Grabowskim. A przede wszystkim o jego przyczynach, w konsekwencji których podjęła tę trudną decyzję.

Anna Tomaszewska - "Nasze małżeństwo zaczęło się rozpadać"

Anna Tomaszewska i Andrzej Grabowski byli małżeństwem przez ponad 26 lat i doczekali się w tym czasie dwóch córek: Zuzanny i Katarzyny. Po latach zdecydowali się na rozwód, a aktorka zdobyła się w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" na szczere wyznanie, w którym zdradziła, co według niej było przyczyną rozstania.

Przyszedł czas, że nasze małżeństwo zaczęło się rozpadać. Andrzej praktycznie przestał bywać w domu. Pracował w różnych miejscach – tu serial, tam film, liczne wyjazdy. W pewnym momencie już nie bardzo się orientowałam, gdzie jest i dlaczego. Miałam 49 lat i w sposób nieubłagany postanowiłam o siebie zawalczyć. Rozwiedliśmy się. Nigdy nie przypuszczałam, że do tego dojdzie. Poczułam jednocześnie dwie, wydawałoby się, sprzeczne rzeczy: że to koniec świata i że odzyskuję siebie. Własną tożsamość.

Anna Tomaszewska przejmowała się stanem swoich dzieci

Dobro dzieci dla wielu rodziców jest najważniejsze. Z tego założenia wychodzi również Tomaszewska. Aktorka szczerze przyznała, że stan dziewczynek ją martwił, a zabieganie jej i męża, związane z pracą na scenie, nie pozwalało na odpowiednie ich wychowywanie - negatywnie wpływało na Zuzannę i Katarzynę.

- Gdy graliśmy spektakle, musieliśmy brać opiekunki. Dziewczynki były wrażliwe, nieśmiałe i płochliwe. Bardzo się tym przejmowałam - dodała w wywiadzie.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Lichtański/East News

Pozostałe wiadomości