Gwiazdy

Anna Starmach o nowym "MasterChefie": "To, ile w tym roku jedliśmy, na pewno przejdzie przez ekran"

Gwiazdy

Już od 8 września na antenę TVN wraca program "Masterchef". W tym sezonie świętować będziemy emisję setnego odcinka „MasterChefa” w Polsce! Z tej okazji produkcja przygotowała wiele niespodzianek dla widzów programu. Anna Starmach zdradziła nam, czym zaskoczyli ją nowi uczestnicy show?

"MasterChef", od 8 września, niedziela, 20:00

Najpopularniejszy konkurs dla kucharzy amatorów w Polsce powraca! Czterdziestu szczęśliwców rozpocznie przygodę życia i walkę o własne marzenia.

Co zaskoczyło Anię Starmach w tegorocznej edycji:

MasterChef przyzwyczaił już widzów, że co roku zaskakuje. W tym roku uczestnicy nie raz zaskoczą widzów swoją kreatywnością, pomysłami, ale przede wszystkim dobrym smakiem. To, ile w tym roku jedliśmy i jak dobrze jedliśmy, na pewno przejdzie przez ekran. Finał to już jest taka wisienka na torcie, na który warto czekać. A po drodze jeszcze półfinał w Meksyku.

- zdradziła jurorka programu podczas wczorajszej ramówki TVN.

>>>Zobacz też: Ania Starmach zakochana w Jagience.

****

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran przygotowali dla uczestników wiele ciekawych zadań, między innymi:

W jednym z odcinków show przeniesiemy się do czasów PRL-u. Czy zawodnikom uda się przyrządzić potrawy z tamtego okresu w wersji ekskluzywnej? Równie wymagające będzie przygotowanie trzydaniowego obiadu dla przyszłej teściowej!

Wyzwaniem dla przyszłych kucharzy okaże się konkurencja drużynowa w Parku Jordana. Zawodnicy będą musieli zorganizować piknik i zdobyć uznanie… 50 westów i ich właścicieli!

Wśród gości specjalnych nadchodzącej edycji pojawią się Lara Gessler i Tadeusz Müller. Niespodzianka zorganizowana z okazji Dnia Matki będzie prawdziwym zaskoczeniem dla Magdy Gessler. Z kolei Christopher Kostow, posiadacz trzech gwiazdek Michelin, przeprowadzi wyjątkowy masterclass! Doświadczony szef kuchni sprawdzi, czy uczestnicy poradzą sobie z odtworzeniem jego potraw.

W tym sezonie świętować będziemy emisję setnego odcinka „MasterChefa” w Polsce! W programie pojawią się także wszyscy dotychczasowi laureaci programu. Najlepsza piątka tegorocznej edycji zawalczy o finał w Meksyku. Poznają tam najwybitniejszych szefów kuchni: Jorge Vallejo, Ricarda Muñoza Zuritę, czy Aquilesa Cháveza. Kto okaże się następcą Oli Nguyen i zostanie ósmym polskim MasterChefem?

>>>>Zobacz też: Oto jesienna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości stacji i nasze Gwiazdy!

>>>Nowości w Dzień Dobry TVN. Nowa godzina, nowi prowadzący i nowe studio!

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Źródło: Agencja TVN

Pozostałe wiadomości