Gwiazdy

10 lat "MasterChefa". Anna Starmach: "Złagodniałam, jestem mniej groźna, bardziej uśmiechnięta"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Starmach opowiedziała nam o 10 latach na planie "MasterChefa". Program w tym roku świętuje okrągłą rocznicę, a jurorka zdradza, jak zmieniła się jako kobieta i prowadząca oraz czy przyjaźni się z Magdą Gessler i Michelem Moranem.

10 lat "MasterChefa"

"MasterChef" to program uwielbiany przez widzów. Właśnie świętuje swój jubileusz - 10-lecie. To też czas podsumowań dla prowadzących, bo na planie produkcji spędzają bardzo dużo czasu.

- Chyba nikt się nie spodziewał. To jest fenomen na skalę światową. 10 sezonów, to znaczy, że ja się znam z jurorami - Michelem i Magdą - i z całą produkcją 10 lat. Prawie jedna trzecia mojego życia. Zmieniło się absolutnie wszystko, ale nie zmieniło się to, że uwielbiamy na tym planie pracować - podsumowała Anna Starmach.

Jurorzy na planie spędzają bardzo dużo czasu. Nagrania do programu to ciążka i żmudna praca. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl, Anna Starmach zdradziła, czy mają czas na spotkania także poza pracą.

- Ostatnio obliczaliśmy to z Michelem, bo my mamy jeszcze "MasterChefa Juniora", że chyba spędzamy ze sobą więcej czasu niż ze swoimi współmałżonkami. Także to są cztery miesiące w roku od wielu lat. Poza programem spotykamy się rzadko, ale taki odpoczynek dobrze robi, bo jak się spotkamy to jesteśmy stęsknieni - podkreśliła Starmach.

Anna Starmach - metamorfoza

Anna Staramach przez 10 lat pracy przy programie "MasterChef" zmieniła się nie tylko wizualnie. Jak sama mówi, zaszło wiele pozytywnych zmian, począwszy od jej kunsztu kulinarnego, aż po to, jakim jest człowiekiem.

- Wydaje mi się, że przez te 10 lat ja złagodniałam, wyluzowałam, jestem mniej groźna, bardziej uśmiechnięta, potrafię się śmiać z siebie, potrafię widzieć swoje mankamenty, a też czasami obracać to na pozytyw. Bardzo, bardzo dużo dobrych rzeczy po drodze ugotowałam i upiekłam. Jestem o wiele lepszą kucharką, niż te 10 lat temu - wyznała Anna Starmach.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości