Gwiazdy

Anna Rogowska z mężem i bliźniętami Leonem i Heniem. Czy planują już kolejne dziecko?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W listopadzie 2018 nasza wybitna tyczkarka, medalistka olimpijska z Aten i mistrzyni świata z Berlina - Anna Rogowska urodziła bliźnięta - Leona i Henryka! Reporterka Dzień Dobry TVN - Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Annę Rogowską i jej męża Jacka Torlińskiego w ich mieszkaniu. Jak czują się młodzi rodzice?

W 2015 Anna Rogowska zakończyła karierę i skupiła się na życiu rodzinnym W listopadzie 2018 urodzili się Leon i Henryk - synowie Anny Rogowskiej i Jacka Torlińskiego Jak wygląda życie rodziców bliźniaków? Jak narodziny Leona i Henryka wpłynęły na życie Anny Rogowskiej i Jacka Torlińskiego Czy planują już kolejne dziecko? Czas na dwie córeczki?

Zobacz też: Ciąża mnoga tydzień po tygodniu - jak wygląda? >>>

2015 - koniec kariery Anny Rogowskiej

W 2015 roku Anna Rogowska zakończyła swoją karierę sportową i skupiła się na życiu prywatnym.

Podjęłam się wyjątkowo trudnego zadania, żeby zacząć trenować pod maraton i ten maraton przebiec. Jak już chłopcy będą mogli wejść w spacerówki, to wrócę do biegania!

W listopadzie 2018 na świat przyszli synowie: Henryk i Leon:

Trochę się pospieszyli na świat, to są wcześniaki.

Zobacz też: Ciąża bliźniacza - jednojajowa i dwujajowa. Jak powstaje ciąża bliźniacza? >>>

Jak wygląda życie rodziców bliźniaków. Wysypiają się?

24 h na dobę. Dziwiliśmy się jak rodzice bliźniaków mówili, że pierwszego roku nie pamiętają. Początki były takie, że zdarzało się, że godzinkę, dwie... przespałam w nocy.

Czy rodzicom łatwo jest rozróżnić bliźnięta:

Henio jest troszkę bardziej wymagający. Szczególnie w nocy, jak jest ciemno, to wtedy mamy problem. Dlatego jeden ma skarpetki w nocy założone. (...) Chłopcy są zupełnie inni. W nocy Henia musi uśpić Ania, a Leona mogę uśpić ja.

Jak dzieci wpłynęły na relacje między Anną i Jackiem

Tutaj się niewiele zmieniło. My jesteśmy bardzo długo ze sobą. Za chwilę będzie dziewiętnaście lat. To co miało się wydarzyć to, co miało się zepsuć to już by się dawno zepsuło.

Kiedy trzecie dziecko?

Śmiejemy się, że ... co będzie jakby była dwójka jeszcze raz. Jacek chciałby mieć dziewczynkę jeszcze

Zobacz też: Pokój dla bliźniaków – wskazówki, porady i inspiracje >>>

Anna Rogowska to jedna z najlepszych polskich tyczkarek. Poza brązowym medalem olimpijskim i złotym medalem mistrzostw świata, ma na swoim koncie także cztery medale halowych mistrzostw Europy(złoto, dwa srebra i jeden brąz), a także srebro i brąz halowych mistrzostw świata.

Życiowe rekordy Anny Rogowskiej:

  • 4,83 m na otwartym stadionie
  • 4,85 m w hali

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości