Gwiazdy

Anna Nowak Ibisz miała przed sobą ogromne wyzwanie. Nie do wiary, że tam weszła. "Podobno żył tutaj diabeł"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Nowak Ibisz spędza urlop na Teneryfie. Gwiazda chętnie dzieli się relacjami z wyjazdu w mediach społecznościowych. Tym razem jednak wyjątkowo zaskoczyła fanów. Zdjęcie z najwyższego szczytu w Hiszpanii wygląda imponująco. Jak zapewnia Pani Gadżet, droga nie była wcale łatwa. - Szłam jak żółw, ale weszłam! - czytamy na Instagramie.

Anna Nowak Ibisz weszła na wulkan

Gwiazda nie może narzekać na brak wrażeń. Pico de Teide to nie tylko najwyższy szczyt w Hiszpanii, ale także jeden z najpotężniejszych wulkanów na świecie. Anna Nowak Ibisz pochwaliła się zdjęciami z wyprawy na sam szczyt.

- Jest wysoko i trzeba podchodzić na szczyt bardzo powoli, bez brawury, powietrze jest bardzo rozrzedzone! Ale wiecie co, warto chociaż spróbować i wejść na kamienisty szlak pod górę! Szłam jak żółw ale weszłam! No i te widoki i ten zapach siarki. Cała droga jest niezwykle malownicza, a pod wulkanem jest zimno! Podobno żył tutaj diabeł - zgodnie z wierzeniami Kanaryjskich Aborygenów czyli Guanczów - diabeł miał na imię Guayota i był bogiem zła, żył we wnętrzu Teide i został tam uwięziony, mieszka pod korkiem Teide, który jest na samym szczycie - dotknęłam go na szczęście, bo gdzie diabeł nie może... - napisała dziennikarka na Instagramie.

Fani gratulowali Annie zdobycia szczytu. W komentarzach czytamy:

- "Brawo! Ja się nie odważyłam".

- "Pięknie opisana Pani przygoda. I tym razem byłam tam z Panią (to nic, że wirtualnie). Pięknie Pani opisuje. Ciekawego zwiedzania."

- "Byłam i to prawda ciężko było kroczek po kroczku powoli. Ale widok wynagradza wejście pod górę ".

Anna Nowak Ibisz - kim jest?

Anna Nowak Ibisz ,od 2011 r. prowadzi program "Pani Gadżet" , który emitowany jest na antenie TVN Style. Na antenie przedstawia telewidzom różne nowinki technologiczne. Dzięki roli prowadzącej zyskała dużą sympatię widzów i zaskarbiła sobie rzeszę fanów.

Przez cztery lata jej mężem był znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. W 2009 r. ich drogi się rozeszły. Co ciekawe, poznali się jeszcze jako nastolatkowie. Owocem ich związku jest syn Vincent, który pojawił się na świecie kilka miesięcy po ślubie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sprytne sposoby na suszenie prania

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości