Gwiazdy

Co powinno się znaleźć w damskiej torebce? Pani Gadżet zna odpowiedź

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Dokumenty, portfel, klucze, chusteczki, kosmetyczka - to dla wielu pań podstawowa zawartość torebki. Jednak Anna Nowak-Ibisz zawsze ma przy sobie jeszcze kilka innych, mniej typowych przedmiotów. Zobacz, jakie skarby kryje torebka Pani Gadżet.

Anna Nowak-Ibisz i jej torebka

Damska torebka to prawdziwa zagadka. W niewytłumaczalny sposób potrafi pomieścić nieograniczoną ilość przedmiotów, najczęściej kosmetyków.

Jednak zawartość torebki Anny Nowak-Ibisz może budzić zdumienie.

Z czym Wam się kojarzy zawartość damskiej torebki?? ??pełno szminek? ?Puder? Lakier do paznokci ? Jakiś notesik? Smart gadżety..? A damska torba na plażę? ?Albo nad jezioro? Krem do opalania ?jakieś babskie czasopisma, może książka?ręcznik, ? woda ewentualnie, a u mnie jest trochę inaczej ???????

- przyznaje dziennikarka na dowód publikując zdjęcie.

Jak na prowadzącą program "Pani Gadżet" przystało, Anna Nowak-Ibisz nosi ze sobą wiele potrzebnych kobiecie przedmiotów.

śrubokręt dziewczyny trzeba mieć, lampkę od roweru, bo na rower i do torebki idealna, zestaw kluczy rowerowych, bateria płaska 2032 i nóż do ostryg, który nie jest mi potrzebny do ostryg, ale do wszystkich innych prac, jak podważanie, dokręcanie, zdrapywanie, żeby ochronić pomalowane paznokcie, to już tak ? Pozdrawiam z wakacji, a Wy, co musicie mieć w wakacyjnej torebce ? ??✌️????????????✌️ #wakacje #damskamoda #damskatorebka #śrubokręt #młotek #kluczfrancuski #latarka #lato #jezioro #pomost #chill #ankipogadanki #panigadżettoja ?

- czytamy na Instagramie.

Jak widać, Anna Nowak-Ibisz jest przygotowana na wszelkie okoliczności, nie tylko w czasie wakacji. To bardzo spodobało się fankom.

No bez śrubokręta z domu nie wychodzę ?

U mnie skromniej?nożyczki i żel do dezynfekcji rąk. Plastry na odciski. I wędzone ucho dla psa??prawie zawsze ??

No.... Aniu niezły masz warsztacik przy sobie?u mnie w wakacyjnej torbie nad morzem tylko ręcznik, woda dla psa i cudny humor?pozdrowionka i wspaaaaniałego dzionka???

Od kilku miesięcy są to... maski?, bo bez tego nie wejdę ani do biura ani do sklepu

Moja torebka wygląda podobnie oprócz śrubokręta. Bardzo lubię i staram się być niezależna. Udanego wypoczynku ???❤️??

Anna Nowak-Ibisz na wakacjach

Pani Gadżet przebywa obecnie na urlopie. Wolny czas spędza na Mazurach.

Chłopaki mnie wiozą a ja sobie leżę a co??????

Dziennikarka przyznaje, że kocha wieś.

Za powroty do wakacji kiedy byłam mała, do zapachu siana, mleka prosto od krowy, kwiatów rwanych na łące, chleba z prawdziwą śmietaną, posypanego cukrem, jajek od fajnej kury, tak smacznych, że mam ochotę na kogel- mogel, wieczornych spacerów drogą wzdłuż jeziora. Oddycham cudownym powietrzem i wspominam dzieciństwo na wsi u moich dziadków, ile mi dało, ile się dzięki temu nauczyłam! ?♥️?

Jak działa ekspres na kapsułki? Jakie jeszcze są sposoby na parzenie kawy? Zobacz, co Pani Gadżet proponuje miłośnikom czarnego napoju:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Gadżety, dzięki którym poczujesz się jak w SPA

Legowisko dla psa – podstawa dobrego samopoczucia pupila. Jak wybrać to najlepsze?

Czajnik – jak wybrać odpowiedni?

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości