Gwiazdy

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz świętują urodziny syna. Do kogo podobny jest Vincent?

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz mieli prawdziwy powód do świętowania. Ich ukochany syn Vincent właśnie skończył 15 lat. Jak uczcili ten ważny dzień? Nie zabrakło ulubionych potraw nastolatka. Relację z przyjęcia dumny tata zamieścił na Instagramie.

Vincent Ibisz kończy 15 lat

15 lat minęło jak jeden dzień. Vincent Ibisz, syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza skończył 15 lat. Z tej okazji dumni rodzice postanowili urządzić mu urodzinową imprezkę. Anna Nowak-Ibisz została szefową kuchni i przyrządziła przeróżne smakowitości. Zaserwowała przegrzebki z salsą verde, aromatyczną sałatkę i wiele, wiele innych potraw. Na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz zrelacjonował przygotowania i pokazał udekorowany dom.

Anna Nowak-Ibisz także za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyła życzenia Vincentowi.

5 lat temu ten młodzieniec przyszedł na świat ♥️ kompletnie oszalałam na jego punkcie - bycie jego mamą jest najpiękniejszą przygodą i najciekawszą drogą jaką kiedykolwiek szlam. Podziwiam i Kocham bez końca ♥️ Wszystkiego Najlepszego Synku!!! Kochamy Cię

- napisała. My oczywiście dołączamy się do życzeń.

Jak myślicie? Do kogo jest podobny Vincent?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz

Małżeństwem byli cztery lata. I chociaż nie są już razem, to relacja Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza pokazuje, że rozwód wcale nie oznacza ciągłych kłótni. Byli małżonkowie chętnie spędzają ze sobą czas. Żartują określając siebie jako "ex żona" i "ex mąż". Jak mówią, przyjaźnią się i wspierają, wspólnie wychowując nastoletniego syna Vincenta.

Niezwykła relacja Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza. "Czy jest drugie takie ex-małżeństwo, gdzie były mąż zna kod do telefonu żony?" Zobacz wideo:

Zobacz też:

Kanon kobiecej urody na przestrzeni lat. Które aktorki wyznaczały trendy?

Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustwa i ostrzega: "Nie bądźcie łatwowierni"

Dorota Szelągowska o wyjeździe syna na studia: "Na początku codziennie były łzy i masakra…"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości