Gwiazdy

Anna Mucha umalowana i wystylizowana przez córkę wyszła z domu. Fani: "Jak Victoria Beckham"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Anna Mucha opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z czarną, elegancką woalką na włosach. Jak przyznała, za stylizację i makijaż odpowiedzialna jest jej córka. Fani nie kryli zdumienia.

Anna Mucha wystylizowana przez córkę

Anna Mucha to szczęśliwa mama dwóch pociech; Stefania przyszła na świat w 2011 roku, a trzy lata później do rodziny aktorki dołączył syn, Teodor. Aktorka mimo tego, że aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, chroni wizerunek dzieci. W sieci próżno szukać zdjęć z córką czy synem. Od czasu do czasu gwiazda zdradza jednak pewne ciekawostki. Niedawno w sieci opublikowała zdjęcie z mocnym makijażem i czarną woalką na włosach. Anna zdradziła, że w ten sposób wystylizowała ją Stefania.

Córka mnie tak - umalowała - wystylizowała - urządziła

- zdradziła.

Fani podziwiają talent dziewczynki

Pod postem momentalnie pojawiły się pierwsze komentarze. Fani jednogłośnie przyznali, że Stefania ma talent i wyczucie stylu. Jedna z fanek zauważyła podobieństwo do dawnej stylizacji Victorii Beckham.

- "Ma talent córka", "Wielkie brawa dla Stefanii !!!! Zdolna dziewczyna", "Jak ładnie, jest ogień", "Pięknie jak Victoria Beckham na weselu księcia Williama i Kate Middleton w kwietniu 2011 roku"- pisali fani.

Zobacz wideo: Anna Mucha o udostępnianiu wizerunku pociech w sieci: Dzieci w Polsce nie są w żaden sposób chronione

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości