Gwiazdy

Ania Mucha pokazuje ciążowy brzuch. Tak świętuje urodziny córki

Gwiazdy

Autor:
Joanna
Andrzejewska
Dzień Dobry TVNAnna Mucha pokazuje ciążowy brzuch

Anna Mucha to jedna z tych gwiazd, które zdecydowały się nie upubliczniać wizerunku swoich dzieci. Aktorka jest mamą dwóch pociech – Stefanii i Teodora. 10. urodziny córki postanowiła uczcić w oryginalny sposób. W mediach społecznościowych zamieściła fotografię, na której z dumą prezentuje wyraźnie zaokrąglony brzuch.  

Anna Much świętuje urodziny córki na Instagramie

Anna Mucha po raz pierwszy została mamą w 2011 roku. Wówczas na świecie przywitała córkę Stefanię. Dziewczynka kończy właśnie 10 lat. I choć słynna mama na co dzień nie pokazuje jej twarzy, znalazła ciekawy sposób na to, by uczcić ten wyjątkowy dzień na Instagramie. Jaki? Aktorka opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fotografia ta jest wspomnieniem sprzed dekady.

10 lat temu... gdzieś mniej więcej w tym czasie przyszła na świat Ona. I wszystko zmieniła. Córeczko! Dziękuję, że jesteś, dziękuję, że wybrałaś sobie mnie na Mamę. Mam najwspanialszą Córkę na świecie 

– napisała Anna Mucha pod ciążową fotografią.

W komentarzach szybko pojawiły się urodzinowe życzenia. - Prostego i pięknego życia! Spełnienia dziecięcych marzeń. Wszystkiego, co najlepsze - czytamy. Jedna z fanek przyznała, że przeoczyła fakt, iż Ania jest mamą dziewczynki. - Kurczeee. Ja dzisiaj się dowiaduję, że masz córkę. Tosz to mnie trochę ominęło - napisała internautka.

Nasza redakcja również dołącza się do tych życzeń!

Niezwykłe kadry, fotografia ciążowa i noworodkowa
Niezwykłe kadry, fotografia ciążowa i noworodkowa
Dzień Dobry TVN

Ania Mucha – życie prywatne

Przypomnijmy, że zarówno Stefania, jak i jej młodszy brat Teodor, to owoce miłości aktorki i jej wieloletniego, byłego już partnera, Marcela Sory. Para rozstała się na początku 2020 roku. Dziś utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. 41-latka aktualnie związana jest z aktorem, Jakubem Wonsem.

Przeczytaj też:

Autor:Joanna Andrzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości