Gwiazdy

Anna Mucha: "Po miesiącach stosowania diety pudełkowej wysiadała mi wątroba, lądowałam w szpitalu!"

Gwiazdy

Anna Mucha

Anna Mucha przestrzega przed dietami pudełkowymi! "Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować i lądowałam w szpitalu". Jak teraz czuje się Anna Mucha?

Więcej:

"Moje dziecko ma 8 lat weganinem" Czy dieta wegańska szkodzi dzieciom?

Anna Mucha ostatnimi czasy była częstszym gościem szpitali. Dlaczego? Polska aktorka jeszcze do niedawna była zwolenniczką stosowania diety pudełkowej - ze względu na różnorodność posiłków i oszczędność czasu. Mucha po kilku miesiącach zmieniła jednak zdanie. Jej organizm powiedział: "Dość!"

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować i lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów - powiedziała na InstaStory swoim fanom Anna Mucha.

Skąd pewność u Muchy, że zaszkodziła jej właśnie dieta pudełkowa? Mucha tak to tłumaczy:

Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią, żeby nam się nie rozpadło w czasie podróży. Tego typu sposób, zdecydowanie nie dla mnie, mój organizm protestuje. Ja protestuję! - dodała Anna Mucha.

Myślicie, że problemy Anny Muchy to rzeczywiście wina diety pudełkowej? A wy - korzystacie z "pudełek"?

Więcej:

Dieta pudełkowa dla psa. Ile to kosztuje? Warto?

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości