Gwiazdy

Anna Mucha kupiła sukienkę w second handzie. Jaka historia kryje się za wyjątkową kreacją?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Mucha słynie ze swojego zamiłowania do mody. Aktorka często sięga po odważne stylizacje, eksponując atuty swojej figury. Tym razem podzieliła się z fanami fotografią, na której pozuje ubrana w sukienkę w kwiaty. Jaka historia kryje się za wyjątkową kreacją?

Anna Mucha pozuje w sukience w róże

Na opublikowanym na profilu gwiazdy zdjęciu, Mucha pozuje w zachwycającej beżowej sukni w róże. To przepiękna stylizacja, która nawiązuje do mody lat 60. Okazuje się, że aktorka "upolowała ją" w jednym z nowojorskich second handów już jakiś czas temu. - Napomknęłam Wam kiedyś już o tej sukience, ale obiecałam, że opowiem więcej … Kupiłam ją jakieś 15 lat w NYC w jednym ze sklepów vintage … - rozpoczyna historię wyjątkowej kreacji.

Buszowałam wtedy po sklepach z używanymi ciuchami, szukałam swojego stylu, perełek, które mogłyby mi pomóc lepiej się poczuć, okazów, które przeżyły do naszych czasów…

- dodaje. W dalszej części postu aktorka zastanawia się, jaką historię ma kupiona przez nią sukienka. - Lubię sobie wyobrażać, jaką historię niesie dana rzecz - rozpoczęła. - Czy widziała przedmieścia Nowego Jorku? Czy tańczyła do Pretty Woman? Czy grzecznie podawała obiad do stołu i pilnowała "szczęścia i spokoju mężczyzny po trudach przeżytych w pracy? Na pewno paliła papierosy, bo ślad wypalonej dziury pozostał (czego kupując nie zauważyłam). A może to ktoś nieuważny wypalił i dlatego sukienka wylądowała u innych …? - kontynuowała.

Fani zachwyceni kreacją Anny Muchy

Jak można się spodziewać pod postem aktorki nie brakuje komentarzy pełnych miłych słów. "Cudna. Uwielbiam taki klimat, a Ty, Aniu, wyglądasz w niej prześlicznie ", "Piękna - sukienka też. Uwielbiam ciuchy z drugiej ręki", "Styl retro jest najlepszy. Pięknie". Uwadze obserwatorów aktorki nie umknęły także jej buty - beżowe szpilki z dużą kokardą, patrząc na liczbę zapytań, zdecydowanie przypadły im do gustu .

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jakie fasony ukrywają niedoskonałości figury?

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości